• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
Posledné novinky ostatných Sco Stalker modulov:
FAQ - najčastejšie otázky neskúsených stalkerov a odpovede na ne
Registrovaných užívate¾ov: 3589
Zaslaných príspevkov: 100875
forum
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Datastor Modpack Main Spanish STALKER Community STALKER Community in France RPG Vault
Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS NightStalkers: Return to Chernogorsk Zone - OFP Mod ChernobylZne.cz
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

Archiv

Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]  >9< [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] 
[21] [22] 


Už onedlho budeme mať možnosť vstúpiť do novej Zóny. STALKER: Clear sky vychádza už tento pondelok. Napriek všetkým predpokladom, že sa oneskorí o 1-2 dni, náš vrchný slídil Šlauch zistil z vyjadrení predstaviteľov CD Projektu, že by sa to malo podariť.
Balenia s hrou by už dnes, o tomto čase mali byť na skladoch.
 
Podľa ďalších informácií, hru v českej mutácii dostaneme aspoň čiastočne opravenú, a to s patchom vo verzii 1.5.03. V deň vydania by mal byť k dispozícii na stiahnutie, tak ako aj v iných krajinách, tzv. Day 1 - opravný patch 1.5.04, ktorý by mal zalátať aspoň zopár najvážnejších chýb.
 
12.09.2008 |
 
Ďalšia stalkerská súťaž o luxusné ceny sa na vás valí z games.tiscali.cz. Stačí len zodpovedať 4 nie príliš ťažké otázky + jednu bonusovú a budete zaradení do žrebovania o originálne a prakticky nezohnateľné zberateľské vecičky ako tričko alebo mikina. Viac informácií na TISCALI GAMES.
10.09.2008 |
 
To, že Jasná obloha bude nabízet možnost anglického dabingu s českými titulky, tak i českého dabingu s titulky jsme již informovali - ale kdo se na namluvení podílel?
 
Martin Stránský - Dr. House, Altair z Assassin´s Creed, Edward Carnby z Alone in the Dark
Zbyšek Horák - řada menších rolí v televizních seriálech i v celovečerních filmech, stovky komentářů k dokumentárním filmům
Zdeněk Hess - Harry Potter a Kámen mudrců, Al Mualim z Assassin´s Creed
Radek Hoppe - Johnny Storm z Fantastic Four
Bohdan Tůma - Blade, Nukleární cíl, Spojenec, Devět životů, Muž v ohni, 7 vteřin, Muži v černém (hlas Wesley Snipese, Denzela Washingtona a Willa Smithe)
Rudolf Kubík - Zaklínač Geralt
Ludvík Král - role: Trampoty pana Humbla, Předehra
Pavel Tesař - dabing: Mrtvá hlídka, role: Ordinace v růžové zahradě
Pavel Pípal - Mulgarath z filmu Kronika rodu Spiderwicků, Tom ze seriálu Ztraceni, Pastor Galswells z filmu Mrtvá nevěsta Tima Burtona
Miluše Bittnerová - role: Ulice, Bankrotáři, připravovaný seriál Expozitura
Pavel Vondra - James "Sawyer" Ford ze seriálu Ztraceni (AXN)
Jan Nedvěd
František Dostál
 
Celkově natočili přes tři hodiny mluveného slova, které bude ve hře rozprostřeno do 3000 souborů.
08.09.2008 |
 
 
Od včerajšieho dňa sa nový STALKER: Clear Sky začal predávať v niektorých Európskych krajinách. Hráči z Británie a Francúzska však majú problémy s častým padaním a chybami. K nemeckej edícii, z ktorej sú aj tieto obrázky, bol hneď v prvý deň pre ľudí, ktorí si hru zakúpili, vydaný patch s označením 1.01.
06.09.2008 |
 
 
 
Na webu Tiscali Games se objevily dojmy z hraní české betaverze Jasné oblohy, kde krom ukázek přímo ze hry uslyšíte i dabing včetně jmen jeho protagonistů a podíváme se i na již známé hledání neviditelných artefaktů za pomoci detektorů. Ta na co čekáte, stalkeři? Stačí jen kliknout...
 

Zdroj: Tiscali Games
05.09.2008 |
 
Opäť tu máme nový kalendár z produkcie Valentina Jeltyševa, pravdepodobne však posledný, keďže to už vyzerá tak, že toho pätnásteho sa hry už konečne dočkáme.

03.09.2008 |
 
Vypadá to, že CDP nakonec přeci jen fanouškům vyjde vstříc a poskytne v balení s hrou jeden milý bonus a jednu volbu pro ty, co nemají rádi český dabing (i když podle zveřejněných ukázek se tentokrát práce zdařila) -  alespoň tak to napsal i Martin Schovanec na webu X-Zone:

Téma: Clear Sky u nás včetně soundtracku!

Sběratelská edice hry S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky v České republice a na Slovensku nevychází, protože naše standardní edice už je natolik plná bonusů, že to vlastně ani není potřeba – kromě samotné hry v naší standardní edici za 999,- Kč najdete také velkou mapu Zóny, 4 barevné samolepky jednotlivých frakcí a pořádně tlustý manuál s 56 stranami.
Skvělou zprávou je, že se nám pro naše vydání podařilo získat také soundtrack, který obsahuje celých 12 skladeb a ve světě je dostupný jen ve sběratelské edici.

--------------------------------

Téma: Clear Sky i s anglickým dabingem

Pokračování, či přesněji řečeno prequel, atmosférické hry S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl nazvaný S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky přináší kromě soundtracku další příjemný bonus.
Hra u nás vychází s velmi kvalitním českým dabingem a profesionálními českými titulky, řada hráčů ale volá i po anglickém originálu. Clear Sky dává možnost ozkoušet obojí, protože naše instalační DVD obsahuje oba jazyky. Hráči si tedy můžou v české verzi svobodně vybrat, jestli si zahrají hru s českým dabingem + českými titulky, nebo s anglickým dabingem + českými titulky.

02.09.2008 |
 
Web shacknews.com informoval o novom dátume vydania hry STALKER: Clear Sky v Severnej Amerike, ktorý je totožný s naším vydaním CZ verzie - teda 15.9. Dôvod je oveľa bizarnejší, než by ste si vôbec dokázali predstaviť - tlačiareň zabudla vytlačiť CD kľúče(!). Distribútor Deepsilver túto správu potvrdil s tým, že sa to týka ako normálnej, tak aj zberateľskej verzie. Smola Šiftík...
 
Už za 3 dni by nový STALKER mal vyjsť v Nemecku, kde už majú prichystaný vyše 200MB patch hneď na úvod. Podľa správ zo stalkerzone.de by mal opravovať hlavné chyby a takisto doplňovať aj chýbajúce textúry. Myslím, že niečomu podobnému sa nevyhneme ani u nás...
 
Na záver - várka screenshotov priamo zo Zóny.
02.09.2008 |
 
Ano, je to tak. I Vy můžete vyhrát mnoho zajímavých cen, mezi nimiž je pochopitelně jak Jasná obloha, tak i takové lahůdky, jako mikina nebo triko s logem hry, plynová maska nebo platinová edice Stalkera původního! A co pro to musíte udělat? Stačí si pozorně přečíst pravidla uvedená na www.doupe.cz. Kromě této lákavé soutěže je k dispozici ještě šest nových ukázek českého dabingu, který se rozhodně od minulého dílu značně zlepšil.
 


28.08.2008 |
 
Určite ste si všimli, že sa naše odpočítavanie vydania STALKER: Clear sky posunulo o vyše dva týždne dozadu. Tým dňom, kedy sa vynuluje má byť pondelok 15.9. My však nečakáme so založenými rukami a pripravili sme pre vás niekoľko nových článkov s informáciami s čím sa v hre môžete stretnúť. Takže pribudli:
  • Artefakty
  • Anomálie
  • Mutanti
  • Zbrane
  • Svet Zóny
Za pomoc a preklad díky Datastorovi a Marečekovi, ktorý všetko nahodil aj do ľavého menu.
 
 
27.08.2008 |
 
Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]  >9< [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] 
[21] [22]