• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
Posledné novinky ostatných Sco Stalker modulov:
FAQ - najčastejšie otázky neskúsených stalkerov a odpovede na ne
Registrovaných užívate¾ov: 3589
Zaslaných príspevkov: 100875
forum
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Datastor Modpack Main Spanish STALKER Community STALKER Community in France RPG Vault
Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS NightStalkers: Return to Chernogorsk Zone - OFP Mod ChernobylZne.cz
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

Archiv

Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]  >10< [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] 
[21] [22] 


Vzhledem k dobrým vztahům polské divize CDProjektu vůči fanouškům Stalkera se na webu http://www.stalker.pl/ objevil jeden povedený wallpaper (1024x768 a 1280x1024). Kromě toho Beestar ještě našel obrázek nové mapy včetně popisků (tu si můžete prohlédnout ZDE). Potěší hlavně rozloha bažin a Limansku a prosáklo i pár nepodložených informací o tom, že bude možné najít dobře maskovaný vchod do pripjaťského podzemí. Nebude to ale pochopitelně nic lehkého.
 

 
26.08.2008 |
 
To, že se nevyplácí otálet a že hráči dovedou ocenit příjemný bonus ke hře dosvědčuje dnešní zpráva Martina Schovance na X-Zone, která zní následovně:
 
Martin Schovanec (ADMIN)
Takze kdo vahal s predprodeji:
Akce s plynovou maskou skončila. Byla pro obrovský zájem již kompletně rozebrána. Dostanou ji všechny předobjednavky učiněné do 25. srpna 2008 7:00.
 
Nyní už Vás před smrtícími výpary nic neochrání.
25.08.2008 |
 
Nejen, že se na polských stránkách gram.pl objevilo několik dalších nádherných obrázků z hry (kliknutím otevřete galerii), ale vyrojilo se i pár ingame videí. Nové anomálie a jejich účinek, souboj se smečkou běsnících snorků, prohraná bitva s pseudoobrem, přestřelka u mobilní vědecké laboratoře... Je toho jako vždy dost.
 
 
23.08.2008 |
 
Včera bol piatok, koniec pracovného týždňa a zároveň aj deň premiérového vydania novinky vývojárskeho štúdia GSC Game World STALKER: Clear Sky v Rusku a na Ukrajine.

Zároveň sa na sieti objavili prvé kópie, čo neprekvapilo asi nikoho. Tieto však obsahujú ochranu StarForce, ktorú sa zatiaľ nepodarilo nikomu prelomiť. Redakcia stalker.scorpions.cz neodporúča sťahovať kópie ruskej verzie a následne rozšírené cracky, pretože môžu obsahovať víry alebo trójske kone, ktoré by mohli poškodiť vaše dáta. 
 
Čo však nikto nepredpokladal, bolo vydanie prvého opravného patchu na ruskú verziu tesne po začiatku distribúcie. Patch by mal opravovať dôležité prvky ako vizuálne efekty a multiplayerové mapy, celkovo 67 najvážnejších chýb.
Zostáva nám len veriť, že posunutím dátumu vydania na 15.9.u nás sa takýmto problémom vyhneme.
23.08.2008 |
 
Pokud ještě pořád nevíte, zda si Jasnou oblohu předobjednat, mohl by Vás navnadit speciální dáreček, který už na diskuzním fóru na X-Zone způsobil pěkný rozruch. Teď už je vše jasné, přesně jako ta očekávaná obloha.
 


19.08.2008 |
 
Na Bonuswebu se dnes objevilo několik nadabovaných vět z Jasné oblohy, jejichž kvalitu budete moci sami posoudit. Čeká na Vás zpráva o skupince mutantů, zaslechneme i náborové žvásty linoucí se z megafonu a ještě několik dalších. Máte-li zájem, můžete již nyní stahovat. Archiv má 12 MB a je v něm celkem 9 zvukových stop.
 
Kromě toho se na stránkách stalkerfansite.extra.hu objevilo i několik obrázků z Agropromu, kompletně pod DX8 renderem. Zde jsou:

18.08.2008 |
 
Opět se nám tady objevilo pár novějších screenshotů, pořízených z Jasné oblohy (DX9), tentokrát však v klasickém obrazovém poměru 4:3.

 
Rovněž se proslýchá, že disk s Jasnou oblohou byl přímo z továrny odcizen a proto se vydání v Rusku o týden uspíší. Bohužel pro zbytek světa platí stále 5. září, my si ještě budeme muset počkat dalších deset dní (až do patnáctého).
16.08.2008 |
 
Dátum vydania STALKER: Clear sky (ako znie názov CZ verzie v profesionálnom českom dabingu) sa isto - iste blíži, ale nebude to nijak žhavé, pretože podľa najnovších informácií z CD Projektu sa u nás hry dočkáme až 15. septembra/září.
 
Do rúk sa nám dostal aj obrázok krabičky, akú by ste mali niekedy po tomto dátume po roztrhaní všetkých obalov dostať do svojich rúk a láskyplne pohladkať ešte skôr, ako DVD skončí vo vašej mechanike.
 
Naskytuje sa otázka: mám si to predobjednať? Ako a kde?
 
Odpoveď je jednoduchá: priamo u nás a cez nášho partnera, ktorým je XZone! Na pravej strane nášho webu nájdete odkazy nielen na STALKER: CS, či Tieň Černobyľu ale aj postapo novinku Fallout 3. Kliknete na predobjednať, zadáte svoje meno a adresu, potvrdíte a je to hotovo.
Tešiť sa môžeme dokonca aj na záhadný bonusový darček, ktorý je vraj na spadnutie a bude k dispozícii len do vyčerpania zásob. Tak neváhajte, objednávajte!
15.08.2008 |
 
Pokud již teď přemýšlíte, jak bude Jasná obloha vypadat pod DX9 a pod DX10, může se Vám zalíbit nová série porovnávajících screenshotů. Na nich je kromě rozdílů vidět i několik obrázků s vypnutým dynamickým osvětlením. Galerii zobrazíte kliknutím na obrázek.


Víme rovněž i to, jak bude vydadat dabing v polské verzi hry. Vzpomínáte si na staré filmy dabované jedním člověkem, co mluvil přes originální zvukovou stopu? Přesně takhle bude vypadat i polský dabing. Ukázky jsou tři a můžete je stáhnout zde, zde a zde.
15.08.2008 |
 
Nemá smysl cokoliv dodávat - po shlédnutí následujících čtyř videí se rozbuší srdce každému správnému stalkerovi.
 
13.08.2008 |
 
Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]  >10< [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] 
[21] [22]