• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
Posledné novinky ostatných Sco Stalker modulov:
FAQ - najčastejšie otázky neskúsených stalkerov a odpovede na ne
Registrovaných užívate¾ov: 3589
Zaslaných príspevkov: 100875
forum
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Datastor Modpack Main Spanish STALKER Community STALKER Community in France RPG Vault
Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS NightStalkers: Return to Chernogorsk Zone - OFP Mod ChernobylZne.cz
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

Archiv

Strana archivu:
[1] [2] [3]  >4< [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] 
[21] [22] 


Že by to chtělo ještě jeden wallpaper? A rovnou novoroční? Proč ne... v GSC zamakali a s novou tapetou skutečně vyrukovali - tentokrát ale jenom v klasickém fullscreen rozlišení. Stahovat můžete odtud.
 


30.12.2010 |
 
Jednou je to plyšák, jednou socha, pak budova a někdy třeba nevzhledná panenka... a i když by se o nejnovějším kalendáři na prosinec dalo celkem obsáhle polemizovat, můžete si s ním vyzdobit i svou plochu. Dejte si ale pozor, abyste pak neodradili Ježíška a místo dárků Vám pod stromkem nenechal koblížek (a teď skutečně není řeč o tom toliko ceněném artefaktu). 
01.12.2010 |
 
V Praze se "slavnostně" otevřel tunel Blanka a na Ukrajině došlo k otevření dálnice, spojující hlavní stan GSC s místním lihovarem. Jak ostatně komentoval sám Oleg Javorsky: "Díky tomu při tvorbě dalšího Stalkera nebude o zábavu nouze. Už teď můžeme přislíbit víc bugů a víc promile alkoholu v krvi. Tak přísaháme!". Hned poté se Oleg i s nedopitou lahví znaveně svalil na zem.

Informace je sice nepodložená, úřadem neorazítkovaná a vyhandlovaná s místním rozvědčíkem za basu Sidorovičova ryzlinku, ale nový kalendář je víc než pádným důkazem. 

 
 
01.10.2010 |
 
Stalkeři školou povinní se už na první září těšili zhruba tak, jako Beestar na zdraženou vodku. Sezení v nepohodlných školních lavicích se zavěšeným Kontrolérem na tabuli si však můžete alespoň trochu zpříjemnit novým kalendářem.
 
 
 
 
 
01.09.2010 |
 
Na dveře nám zaklepal srpen a stejně jako na začátku minulých měsíců, i teď k nám rychlostí blížícího se blowoutu míří kalendář. Nejeden stalker by dal poslední vodku za to, že jde o předlohu jednoho z domků v Kordonu.
 
 
 
03.08.2010 |
 
Motiv pro červencový kalendář si GSC vybralo až překvapivě trefně. Pro nikoho zřejmě nebude novinkou, že letošní červenec začal vskutku tvrdě - nepříjemným horkem, žádným průvanem a kvetoucím rostlinstvem, což potěšilo převážně alergiky. Ti konečně využili plynovou masku od X-Zone a do sumek, kam jindy ládují zásobníky do kalašnikova a pár balení lékárniček, nyní hbitě zasunuli lahvičky nosních sprejů, krabici papírových kapesníků a vydali se na cestu, na jejímž konci však nečekaly artefakty, nýbrž pootevřené dveře nejbližší lékárny. Ti, kteří neměli tolik štěstí, dopadli všelijak... ostatně taková již jsou pravidla Zóny. Pokousání od mutovaných čmeláků o velikosti školního autobusu bylo tím nejmenším, co na dobrodruhy čekalo. Většina stalkerů zcela nedobrovolně končila na nemocničních lůžkách, která si teď můžete dokonce prdnout na plochu (i když tahle zrovna moc nemocniční nejsou). Já, hned jakmile sundám pylem obalenou masku a vysypu na stůl vlastní příděl prášků na alergii, to asi udělám taky. 

A pak že se ta plynovka nikdy nebude hodit...

05.07.2010 |
 
I když je Clear Sky právem považován za nejslabší díl celé série, sluší se upozornit na jeho přesun do škatulky Topseller a s tím spojené zlevnění - přesněji na 399 Kč (15,99 €). Informoval o tom Comgad. Zda v balení bude kromě disku se hrou i soundtrack z původních prodejních verzí a nebo tištěná mapa je prozatím ve hvězdách. Stupeň lokalizace (české titulky včetně dabingu) se nemění.

22.06.2010 |
 
Nový měsíc je tady a s ním i další stalkerský kalendář s torzem depresivně hledícího plyšového medvídka na parapetu. Jako obvykle je k mání jak verze pro širokoúhlé monitory, tak i pro ty obyčejné.  
 
02.06.2010 |
 
Po minulém, trochu zvláštnějším kalendáři tady máme nový a neméně odlišnější. Ty tam jsou ingame záběry doplněné o kalendářní dny, teď je v radioaktivní módě reálný snímek elektrárny. Co však zůstalo beze změny je dvojí vydání - jeden kalendář v klasickém fullscreen rozlišení, další ve widescreenu. Pokud byste měli zájem o anglickou verzi, tak tu můžete najít tady (fullscreen - widescreen). Odkazy na českou verzi jsou hned pod obrázkem.

 
30.04.2010 |
 
Zítra nebo nejpozději pozítří bychom se už mohli ponořit do hutné atmosféry, kterou nám budou nabízet podzemní katakomby metra - a právě proto je na webu zcela nová sekce, na kterou se dostanete kliknutím na následující odkaz.V tuhle chvíli je hotová galerie screenshotů, videí a trailerů a doufáme, že i dál budeme mít o čem psát a zásobovat Vás dalšími novinkami.
 
17.03.2010 |
 
Strana archivu:
[1] [2] [3]  >4< [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] 
[21] [22]