• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
Posledné novinky ostatných Sco Stalker modulov:
FAQ - najčastejšie otázky neskúsených stalkerov a odpovede na ne
Registrovaných užívate¾ov: 3589
Zaslaných príspevkov: 100875
forum
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Datastor Modpack Main Spanish STALKER Community STALKER Community in France RPG Vault
Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS NightStalkers: Return to Chernogorsk Zone - OFP Mod ChernobylZne.cz
S.T.A.L.K.E.R. Modding (modifikácie)

Archiv

Strana archivu:
[1] [2] [3] [4]  >5< [6] [7] [8] [9] 


Stalkeři, stalkerky a stalkerčata, je mi ctí představit Vám dlouho proklamovaný modpack s názvem Priboi Story, který Vás coby hráče postaví do nelehké úlohy poručíka Priboie. Čtete správně, celou hru budete hrát za vojáka. Největších změn se dočkal příběh, který je nyní v podstatě bez omezení, je možno nacházet u mrtvol další vybavení, včetně kytar, harmonik, vysílaček nebo svítilen a spousta změn se odehraje i v postoji samotných frakcí. Odkaz ke stažení společně se všemi změnami a hráčskými dojmy můžete nalézt na našem fóru v patřičném tématu.
29.01.2008 |
 
S modifikacemi je to nahnuté, vzhledem k připravované Jasné obloze už moc kvalitních změn nevychází  (ale v budoucnu se tu ještě dost věcí objeví, nemusíte se obávat :-) ). I přesto se však na filefrontu objevila zajímavá modifikace, která přeskinuje běžné herní PDA.
 
Na výběr jsou tři vzory s kamufláží a jedna s povrchem z uhlíkových vláken. Snad se Vám budou líbit. Modifikaci naleznete v sekci úprava grafiky a změna zvuků.
27.01.2008 |
 
I když venku je stále ještě zima, v Zóně už pomalu začíná jaro. Jen si to představte... pučící květy rostlinek, zelené stromy, hustá tráva a alergičtí stalkeři s kapesníky místo pušek. Právě takovou idylku můžete zažít s nejnovější McKrakenovou modifikací, nazvanou jednoduše a výstižně Spring Mod (teda až na ty kapesníky :-)).
 
 
23.01.2008 |
 
oblek clear skyAutor, ktorý si hovorí Ulfen, si pre vás pripravil pekný skin, ktorý v hre nahradzuje oblek ekológa za oblek frakcie Clear Sky z pripravovaného predpokračovania Stalkera. Súbor, ktorý je obsahom archívu treba premenovať z act_clearsc.dds na act_ekologt.dds. Ulfen tento skin vytvoril na základe screenshotov z Jasnej oblohy a dúfa, že sa vám bude páčiť.
Oblek nájdete v sekcii Skiny - Postavy
11.01.2008 |
 
Malá modifikace, která omezuje výskyt NPC postav v Zóně je již konečně i u nás. Pokud jste při pohledu na zalidněnou Zónu chytali křeče a nedokázali jste si takový počet lidí oddůvodnit, určitě si tuto úpravu oblíbíte. Mezi hlavní změny patří například kompletně opuštěná brána vedoucí do Baru. V archivu je od samotného autora připraveno i několik screenshotů.
08.01.2008 |
 
Venku mrzne jako na Sibiři, stalkerům zamrzá vodka a okolí je zahaleno bílým povlakem sněhu (teda jak kde). Jasný důkaz blížících se Vánoc - svátků klidu, míru, nákupních horeček a sem tam uvíznuté rybí kosti.
 
Mladší jedinci se večer sjednotí u stromku a s netrpělivostí rozbalí dárky, které jim opatřili den před Štědrým dnem vynervovaní rodičové, co se museli prodírat návalem front v nejrůznějších obchodech.
 
Avšak na vás, příznivce modifikací, podobné tragické situace nečekají - jednoduše proto, že stačí jen zavítat do sekce Změna grafiky a zvuků a odtud si stáhnout povedenou modifikaci s názvem Winter Mod (společně s vánočním dodatkem od McKrakena), díky němuž budete moci pravou atmosféru Vánoc zažít na vlastní kůži i ve vaší oblíbené hře. Šťastné a veselé ;-).
20.12.2007 |
 
Ač by se mohlo zdát, že Modding v poslední době stagnuje, není tomu tak. Na vině je především to, že skoro všechno, co se ve Stalkerovi dá vylepšit, již dávno existuje a možnosti hry nejsou zas tak ohromné, aby se dalo tvořit donekonečna. I nadále však budu další zajímavé modifikace přidávat, tudíž se bát nemusíte.
 
Horší to však je s častými výpadky na Filefrontu, na kterém je z oněch modifikací valná většina. V mnoha případech stačí jen po zobrazení chybové hlášky několik minut počkat a pak by se download okno mělo zobrazit. Pro pořádek ale budu co možná nejvíce možných modů postupně reuploadovat na e-disk.cz nebo upnito.sk, případně rovnou na naše redakční ftp (pokud to umožní velikost souboru).
20.11.2007 |
 
Nudí vás už stále ty stejné obleky banditů, nováčků a zkušených stalkerů? Nezoufejte, stačí se jen podívat do sekce Skiny - postavy a stáhnout si tuto povedenou modifikaci, díky které se v Zóně od této chvíle budou objevovat postavy s mnohem různorodějšími obleky
30.10.2007 |
 
Náš exkluzivní a opěvovaný SCOmod se konečně po několika úmorných týdnech překopávání a testování dočkal patche, který opravuje pád hry při přestupu na smetiště. Krom toho se podařilo eliminovat i několik dalších chyb (například pády během ukládání nebo nahrávání pozic a problémy s přenášením těl několika mutantů). Patche jsou hned dva - jeden pro verzi hry 1.0001 + 1.0003 a druhý pro verzi 1.0004. Oba patche naleznete přímo v sekci scorpions mod.
 
Jako další na řadu přichází prozatím finální update mého mod packu (Datastor's Advanced Mod-Pack for 1.0004 - PATCHED), v němž jsou k dnešnímu dni zahrnuty veškeré možné opravy, odstraněna chyba v Armádních skladištích, kdy hra vinou špatně pojmenované textury pro pušku RK-95 spadla a i správný váhový limit. Krom toho se konečně dočkáte i již předtím zmiňovaného neomezeného finančního limitu u překupníka Lakomce. Pokud vás tento výtvor zajímá, neváhejte a navštivte sekci Mod Packy.
 
Na samotný závěr se ještě zmíním o mod packu od Adriána, člena našeho stalker fóra. Čeho se můžete dočkat? Několika nových zbraní, textur, pojízdných automobilů a podobně (avšak pouze pro verzi hry 1.0001 nebo 1.0003). Více informací společně s odkazem ke stažení naleznete jako vždy v sekci Mod Packy.
22.10.2007 |
 
Znáte to - jednou se probudíte do dne, kdy vám všechno vychází a jindy byste byli rádi, aby už to peklo skončilo. Něco podobného jsem si prožil v sobotu, kdy jsem se s nelibostí dozvěděl, že mi z filefrontu smazali můj mod pack. V tu chvíli jsem bohužel už stávající verzi u sebe neměl, ale i tak se nakonec podařilo najít jinou, stejně funkční verzi, která v sobě navíc zahrnuje celý předchozí patch a krom toho přináší i několik dalších úprav (můžete poděkovat i McKrackenovi ;-)). Modifikaci naleznete jako vždy v sekci Mod packy společně s malou opravou váhového limitu. Ať se vám nové změny líbí.
21.10.2007 |
 
Strana archivu:
[1] [2] [3] [4]  >5< [6] [7] [8] [9]