• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
Registrovaných užívate¾ov: 3589
Zaslaných príspevkov: 100875
forum
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Datastor Modpack Main Spanish STALKER Community STALKER Community in France RPG Vault
Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS NightStalkers: Return to Chernogorsk Zone - OFP Mod ChernobylZne.cz
S.T.A.L.K.E.R. LARP

CP 2012

ciara
13.06.2012 | Branislav Šiftár
Barman
 
Další z veteránů. Původně snad byl opravdu barmanem někde v Kyjevě, ale po neshodách s místní mafií se uklidil právě do Zóny. Začínal jako obyčejný stalker a poměrně rychle se vypracoval na žoldáka bez skrupulí, který za peníze udělá cokoliv.
 
 
Viac info
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Ljoňa
 
Tajemná mladá dívka, kterou Barman objevil zraněnou a zuboženou v Zoně, když se vracel z jedné ze svých pašeráckých výprav. Nikdo neví kdo je, odkud je a ani kde se tam vzala, ani ona sama. Nic ze své minulosti si totiž nepamatuje, utrpěla zřejmě nějaký velký šok.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Aktiv
 
Narodil sa začiatkom 80tych rokov minulého storočia na Ukrajine. S rodinou sa presťahovali do vtedy krásneho mestečka Pripjať, odkiaľ jeho rodičia chodili pracovať do neďalekej atómovej elektrárne Černobyľ. Jednú krásnu noc ho zobudila obrovská rana. Opatrovateľka, ktorá sa starala o malých Molotowovcov stála celú noc na balkóne a pozerala smerom k elektrárni. Ráno sa otvorili dvere a namiesto rodičov tam stáli ujovia v zelenom a malý Aktiw Molotow putoval do detského domova v Odese. Nikto mu nič nepovedal, prečo tam skončil.
 
 
 Viac info
 
 
 
 
 
 

 
 
Čmelák
 
Slobodný stalker, vlk – samotár. Prednedávnom prišiel do Zóny so skupinou kamarátov za vidinou ľahkého zisku. Pri úteku po jednom nevydarenom záťahu zostal sám ako prst uprostred anomálneho poľa. Po troch dňoch sa polomŕtvy objavil pri dverách Barmanovho príbytku.
O svojich zážitkoch však nikdy nikomu nepovedal ani slovo. Jeho priateľov už viac nikto nevidel...
 
 
Viac info
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
Tulák
 
Divnej pavouk, potuluje se zonou a občas (když má náladu) i někoho vytáhne z bryndy. Většinou není zrovna přátelský, ale zase nestřílí stalkery hned na potkání. Povídá se, že komu se ho podaří potkat v zoně a má to štěstí dostat se mu do přízně, tak se může dozvědět i nějakou cennou informaci..
 
 
Viac info
 
 
 
 
 
 

 
 
 
Incognitus
 
Narozen v zemích bývalého Sovětského svazu. Začinajíc v ozbrojených složkách státu hrdě bránil svoji socialistickou vlast. Po 86. se však věci změnily, a Inco opustil svoji vlast. Dlouho působil jako nájemný žoldák všem armádám světa, kdy mu pro jeho praxi byly svěřováni ti nejlepší muži, kterým povětšinou dopřál ten luxus se vrátit domů. Roky však plynuly a léta bojů se podepsaly jak na jeho psychické tak fyzické kondici
 
 
Viac info
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
Katcher
 
Kdo ví, kde se tenhle člověk vyhoupl. Podivná smrdutá existence s nepřítomným výrazem a vysomrovaným cigárem, která má pohled mimo tuto realitu. To asi věděl jenom Prsnaj a Metaverzum. Důležité je,že po jeho odchodu tak nějak vedení nad bývalým Monolithem přešlo na něj. Někteří trošku remcali, ale nakonec i ti souhlasili. A Děti Zóny, jak se ukázalo, fungují pod jeho velením jako dobře sehraný team. Kouč to vymyslí, družstvo to podpoří a pak taky trošku tah na bránu.
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
Karpov
 
O Andrejovi kolují poměrně rozporuplné informace. Jedni říkají, že se Andrej v Zóně narodil, jiní že přišel s Armádou a pak dezertoval a nebo utekl do Zóny před zlobou svých bývalých mafiánských pánů...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Krasnaja a Alisa
 
V Zóně nepotkáte mnoho dívek, málokterá je tak odvážná nebo šílená, aby se tam odvážila. Pár jich ale přeci jen je. Třeba Krasnaja a Alisa...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
Rublev
 
Nováček v zóně, a kromě několika drbů o něm moc ověřených informací není.
Narodil se a většinu života strávil v Moskvě, ale neexistují žádné záznamy o jeho studiu, zaměstnání nebo snad odvodu daní.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Robiněnko
 
Hlavní redaktor Novaja Gazety, pravý gentleman. Investigativní novinář. Komunista, po rozpadu sovětského svazu odcestoval z rodného Sovětského Svazu do zemí blízkého východu.
Jakmile se dozvěděl o Zóně neváhal a zasvětil jí zbytek svého života.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Kemper
 
Pochází z menšího města v severní Čečně, kde měl s otcem řeznictví. Během války o otce přišel, stejně tak i o obchod. Vyměnil tedy sekáček na maso za pilku na kosti a začal pracovat v místní nemocnici. Od raněných vojáků se doslechl o Zóně, a protože ho tu už nic nedrželo, vydal se zkusit štěstí tam. Brzy zjistil, že na běžnou stalkeřinu je moc pohodlný a tak hledal jiný způsob obživy. Polní špitál se díky zkušenostem z domova stal jasnou volbou.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Veterán Carry
 
Polní chirurg v jediné nemocnici v zóně, dřívější voják a nižší důstojník v Čumě. Většinou ho najdete ve špitále nebo na jiném veřejně rušném místě a můžete se od něj dozvědět zajímavé informace.
Expert přes rádiová spojení, ať už jsou jakákoli. Také má zájem o různé unikátní kousky artefaktů i techniky. Jak a proč se dostal do Zóny nikdo neví.