• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
forum
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Datastor Modpack Main Spanish STALKER Community STALKER Community in France RPG Vault
Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS NightStalkers: Return to Chernogorsk Zone - OFP Mod ChernobylZne.cz
S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Poviedky - Vodeška

ciara
20.05.2008 |
 Autor: Hitmanhunt
 
"Ježíš márja to už je zase ráno!!! Ten chlast mi leze do hlavy." Zabručel Vladimír Koktěnko.
"Málem bych zapoměl, že jsem v v zoně, takové večerní pařby už by sme neměli pořádat. Vždyť mě bolí hlava jak kdyby mi ji vycucl upír!!"
"Hele Vládínku neblbní vždyť víš, že ten večerní Kongo vešírek byl žůůžový!!" Zahučel nějaký hlasek Vladímírovi do ucha...
Vladimír se otočil a co nevidí... Leží u něj tak sto kilovej týpek narvanej v růžovém těžkém stalkerském obleku..
"No šo tak koukááš, vešer ti to vůbec nevadilo broušku.. Mimochodem abys sis vzpoměl říkají mí Zaza."
Vladimír pořád nechápal co se děje a tak se šel probrat na vzduch. Podívá se kolem sebe a vůbec netuší kde je.
"Vláádíínku uš ti nešu palačinku!!"
Ačkoliv si Vladimír myslel, že si s něj kamarádi ze svobody dělaj srandu, stále nevěříčně koukal jak si ten tlouštík napasovanej v tom odporném obleku užívá života.. "Kde si tady vzal palačinku?? zazo??"
"No vidíš jak ti krášňoučce jde ty si ale šikovný hošík.. Na tu máš, palačinka, mno to víš še to bylo teškoučké ale kdyš v tomhle hodo božo domečku byl sporášek, a tak šem rozmočil chebíšek tam v tom ježýrku"
"Si děláš kozy ne!!!! Chceš mi říct že mě chceš nakrmit palačinkou která je uplácána ze starýho chlebu rozmočenýho v radioktavní sračce zvané jezero v Jantaru??"
Nebuď nakaděnej miláčku. To víš já to mocinky neumím vždyť na Kongo vešírku ši mě krmil Turistovou radostí a jak ti to šlo,byl jsi tak sladký!!"

"Hele ty růžový hajzlíku, už mě stím začínáš srát na žádným večírku jsem nebyl, a rozhodně byl nepáchnul na kongo večírek kde se promenádujou buzeer prasata co si říkají zaza. A jestli si myslíš ty vole, že mě.. No neee jako pokud vím včera večer jsem pomáhal bránit hranice měla. Z rudého lesa mělo k armádním skladům zautočit několik mutantíku..." Řval Vladimír jak kdyby utekl před deseti bloodsukcery...

"Nekecééj broušku však já fím, našli šme tě když sme jeli závody v traktůrkách ležet na takový fujki fujki trubce.."
"Cože??? chceš mi říct že jsem tam ležel jako někde.... A co to meleš stěma traktorama??? Hele jako a co to tu furt meleš kongo večírek... Tady večírky nebývaj ne to jako snad možná když se ti podaří objednat bar ale takhle??"
"Hele tak poslouchej muj drahý, milovaný. mi tu každoročně pořádám kongo Show, kde každý ctěný mužíček donese mužovi kupku ružíček... Kdyš tě zvolí miss sexy stalker máš právo na to abys zahájil traktor cup.. Ten se ježdí po celouškým pokruhu který je všude, ne snad jen v kordonu.. Když šem ježdil na hranicích s rudým lesíčkem, narazil jsem na tebe. Měl jsi takový sladký ksichtíček jako bych tě znal s postýlky.. Ježííš co to melu.. A tak sem tě naložil na mojeho pusíka... To je muj traktor a dovezl jsem tě knám na stanici Pink Stalker homo..

Když jses po třech láhvích vodešky probudil zašali sme na počest vitěšství traktor show spívat a ty si spíval snámi. No to byla nádhera nikdy bych neřekl že se v zoně zamiluju, a tedka to přišlo, miluji tě vládinku miluji tě. Ja vím že ti to je divném, ty mě asi během jednoho dne milovat nebudeš ale šo. Snad to se mnou vydržíš."
Vladimír během těchto slov rozhryzal celou turistovou radost tak že rty měl rozřezané jak kdyby snědl svůj nůž...

"Hele ty obří buzno já jsem pro tebe bohužel obyčejnej stalker a ne homouš jako ty.. Chápeš???"
Vladimír začal utíkat pryč z baráku ale co neviděl všude byli růžoví stalkeři na krcích měli věnce z kytiček a tancovali kolem ohýnka.. Spívala si nějakou písničku ale to radši neřešil... Běžel tak že si u té buzny nechal i svůj střežený gauss.. "Seru na něj radši ztratím tuhle bouchačku než aby ze mě měli....
Když doběhl do základny svobody, všichni na něj koukali a řvali: "Hele to je ten co ho odnesl Zaza,chudáček."

Vladimír si sedl a ani za boha nevěděl co se děje. "Hlavně že jsem stoho bordelu pryč protože mě opravdu svědí prdel když se nad tím zamyslím." Spokojeně si dal láhev vodky a kousek salámu a usnul na strážné věži...