• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
Posledné novinky ostatných Sco Stalker modulov:
FAQ - najčastejšie otázky neskúsených stalkerov a odpovede na ne
Registrovaných užívate¾ov: 3589
Zaslaných príspevkov: 100875
forum
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Datastor Modpack Main Spanish STALKER Community STALKER Community in France RPG Vault
Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS NightStalkers: Return to Chernogorsk Zone - OFP Mod ChernobylZne.cz
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

V novinkách nepolevíme ani dnes, vážení stalkeři. Na německém webu stalkerzone.de se objevilo dvanáct... ne měsíčků, nýbrž nových screenshotů. Pojďme si je trochu probrat.
 


Tato první dvojice názorně ukazuje, jak ve finále bude vypadat podoba PDA - vidíme indikátor přátelství či nepřátelství všech ostatních frakcí vůči hlavní postavě či třeba spoustu vyznačených bodů na mapce na prvním obrázku. Mimojiné v celé svojí kráse vidíme loga frakcí Jasné oblohy a Renegádů (což jsou dle všech nynějších spekulací zřejmě žoldáci).
 
 
 
Na  třetím obrázku se vyjímá nově vypodobněný inventář včetně okna s možností upravovat si výbavu. Zajímavé je, že ikony zůstaly stále ty původní ze Stínu Černobylu, i když na screenshotech jsou některé zbraně již s novou texturou - například Makarov. Čtvrtý obrázek pak přibližuje dění na monitoru. Zřejmě i v Zóně je několik modderů :-).
 
 
 
Pátý obrázek zachycuje pohled skrze zašpiněný dalekohled na známý zničený přejezd v Kordonu a není k němu nic moc co dodat. Zato šestý obrázek nám z jiného úhlu ukazuje novou lokaci (pravděpodobně nějakou část základny Jasné oblohy, kde začínalo i ono pětadvacetiminutové video uveřejněné před několika týdny).
 
 

Další záběr nám připomene toulky po Temném údolí, přesněji řečeno zachycuje oblast kousek před prasečí farmou, která se všem hráčům zaryla do paměti díky podvodníkovi s levnou Gauss puškou. Na vedlejším obrázku nám k zemi padá jeden z vojáků v také důvěrně známé oblasti - v armádním táboře v Kordonu.A teď rozviňme hermelínový koberec, protože se na nás zubí Sidorovič. Ale vypadá jinak. Vypadá hodně jinak - možná jde jenom o osobní vkus, ale původní podoba se mi přeci jen líbila o něco víc. Na druhou stranu je to přeci jen roční prodleva a za tu dobu mohlo k výraznějším změnám ve tváři dojít. Sousední obrázek pak ukazuje detektor v akci. Displej upozorňuje malou tečkou na přítomnost anomálie a uprostřed obrazovky je i změněný indikátor vzdálenosti.A jsme na konci. Předposlední obrázek nám v plné kráse ukáže okolí zahalené do smrtící vlny blowoutu. Posledním obrázkem se stal menší výlet po opravně lokomotiv v Kordonu, kde byl vězněn Šikula (tedy vlastně teprve bude vězněn). Vojenská obrana zjevně nebyla moc vycvičená.

30.07.2008 | datastor