• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Nov 25, 2017 10:14 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
 Stalker v realite 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Stalker v realite
Zdravím celé stalkerstvo.
Neviem ako to tu žije, povedzme si na rovinu - nový stalker nevyšiel, hry máme všetci prejdené od dola hore a módy taktiež. Chcel by som aby to znova celé ožilo, a tak sme s kamarátom asi tak dva roky dozadu založili na fb stránku ktorá nesie názov S.T.A.L.K.E.R. in real. Pár týždňov dozadu som dostal akýsi impulz ktorý ma núti to rozbiehať viac a viac. Možno sa to javí že si chcem len spraviť reklamu ale nie je tomu tak. Chcem vedieť koľko fanúšikov má ešte stále seriózny záujem o hru tak že si ju s odstupom času vždy nainštaluje a prejde, skúsi nejaké módy, pozerá rôzne youtube videá s touto tematikou prípadne niečo okolo tohto tvorí.

My chceme začať točiť krátke videá okolo stalkera a vecí z neho a vytvárať repliky vecí z hry a naozaj tak trochu preniesť tie zážitky z hry do reálu. Bez zbytočných rečí okolo dávam prvé linky na naše videá a stránku.

To prvé bolo točené po vzájomnej dohode s kolegom po práci, ktorého som nápadom zaujal a tak sme skúšali možnosti jeho starého foťáku .
https://www.youtube.com/watch?v=PqzLZ-h ... e=youtu.be

Druhé bolo zároveň skúškou mierne kvalitnejšieho aparátu so zameraním na prezentáciu herných vecí ( je tam ešte stále dosť nepresností ale snáď mi každý dá za pravdu , že nie je všetko hneď )
https://www.youtube.com/watch?v=THho4NDWakY

Chcem zároveň vedieť váš názor na celý projekt, rád príjmem aj konštruktívnu kritiku :) A budem veľmi rád za každý návrh, priloženú ruku k dielu a pomoc. Otázok a plánov je veľa, tak budem rád keď sa vyjadríte :)

Mimo iné naša fb stránka, kde čas od času hádžeme nejake nové veci (obleky a podobne)

https://www.facebook.com/stalkerinreal/ ... page_panel

Uto Nov 07, 2017 7:16 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Stalker v realite
Hmm, ty oranžové lékárničky vypadají spíše na metro než na Stalkera. :)
Jinak točíte s replikama nebo Airsoft kuličkovkama?

Štv Nov 09, 2017 6:16 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Ony tie lekárničky majú aj reálny základ ale máš pravdu , skôr sa hodia na metro, na to je zarytý fanúšik kolega (na stránke pod podpisom AUAX) on už aj dal vyrobiť voláke veci z Metra. Každopádne mi to príjde že to na stalkera poslúžilo ako inšpirácia, časom chcem spraviť aj lekárničky ako z hry len si lámem hlavu aký materiál použiť, najviac mi to vychádza na plast no technický plast je dosť drahý, verím že zoženiem niečo prijateľnejšie :) . Čo sa týka zbraní vo videách, tak napríklad puška je expanzná M70, pištoľ plynový tokarev, na tvorbu presných zbraní z hry chcem použiť prevažne plynovky a airsoftové repliky ktoré sa prerobia aby vyzerali ako tie herné :)

Edit: pre predstavu tu máš tie lekárničky na ebayi
https://www.ebay.com/itm/Soviet-russian ... 1904013479

Štv Nov 09, 2017 9:04 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Fanoušků je pořád dost i přesto, že aktivita obecně klesá – což ale neznamená, že by se na tuhle sérii nějak zapomínalo. Prezentačka herních předmětů ale byla moc povedená, atmosféra Stalkera z ní dost sálala :).

Štv Nov 09, 2017 10:08 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
To som rád a preto by som aj chcel aktivitu nejak ,,vyhecovať" znova :D . Hoci viem že sa mi to nepodarí tak ako keby vyšiel nový stalker. Som rád že sa páčilo, dnes sa chystáme nahrať nové video. Najväčší problém sú zatiaľ ľudia a priestory ale verím že časom sa to všetko vyrieši :)

Pia Nov 10, 2017 11:52 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nové video, v prípade záujmu pozrite :) Alebo ako sa nováčik dostal na nesprávne miesto v nesprávnom čase :D

https://www.youtube.com/watch?v=-yMu-lJ ... e=youtu.be

(Dúfam že nevadí, že mám dva príspevky po sebe, ak áno premažem a dám do posledného :) )

Pia Nov 10, 2017 8:10 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia