• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Júl 26, 2017 11:41 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 vznik vypalovače mozků 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať vznik vypalovače mozků
Zdar hoši, stalkera jsem začal hrát nedávno, ale už jsem se dostal do finální části, jediná věc, která mi vrtá hlavou je ta, že v lab x16 vypnu psi emise neboli vysílač a na internetu jsem našel, že je to vypalovač mozků přitom vypalovač se vypne až v jiném úkolu, tak nevím co je co a ještě bych se chtěl zeptat, jak vypalovač mozků vznikl jediné co vím je to, že ho vytvořili lidé, ale neznám důvod.

Uto Júl 04, 2017 8:21 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: vznik vypalovače mozků
V podstatě laboratoř X16 je něco jako zkušebna těchto PSI Emitorů které se nachází v Rudém Lese(ty velké antény)
X16 má jenom dosah kolem Jezera Jantar, prostě jen zkušebna která je ale smrtící a je nutné ji vypnout kvůli testu PSI-Helmy
Vypalovač Mozku(Antény) Jsou obrovské PSIonické emitory které mají zabránit v proninutí do středu Zony nebo odhalení tajemných tajemství o vzniku celé Zony

Str Júl 05, 2017 9:51 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: vznik vypalovače mozků
Děkuju

Pon Júl 24, 2017 8:12 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia