• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Nov 25, 2017 10:15 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 DMP a Achievment 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať DMP a Achievment
Čau,
díky za přijetí a hned sem pošlu jeden dotaz. Pařím s DMP 3.7 a mám problém s výbavou, co můžu u běžných prodejců koupit. Už mám asi 150K, takže Ach. "Zlatý důl", ale pořád se v nabídce nic novýho neobjevilo, přitom píšou, že po dosažení se sortiment zboží značně zvýší.
Má tam vliv ještě něco jinýho? Resp. v Zatonu jsem pomohl banditům na Ševčenku i při obchodu s Morganem. Naopak u Váňova dluhu a u osvobozování Mitaje jsem je v obou případech postřílel. Může to mít za následek, že mi obchodnící prakticky žádnou výbavu nenabízejí?

Ned Jún 04, 2017 5:51 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: DMP a Achievment
Nazdar a vítej. Ohledně achievementů je to trochu komplikovanější – "Zlatý důl" sám o sobě nic do sortimentu nepřidá, ale váže se ještě na další frakční úkoly. U Havajce dojde k rozšíření sortimentu po získání ocenění "Přítel Svobody" nebo "Přítel Povinnosti", u Sovy po získání ocenění "Jeden z nás" (pomoc stalkerům s obranou Ševčenka, pomoc stalkerům během obchodování banditů s Morganem, získání Kompasu) nebo "Vůdce" (pomoc banditům při obchodování s Morganem, pomoc banditům při útoku na Ševčenko, pomoc Sultánovi s převzetím obchodních aktivit na Skadovsku).

Jde spíš o zavádějící popisku v inventáři, ale při překladu jsme vycházeli z původních textů, kde se taky nic bližšího nepsalo.

Ned Jún 04, 2017 7:18 pm
Profil WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia