• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Jan 16, 2017 6:16 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 Zdravím všechny Stalkery 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Zdravím všechny Stalkery
Ahoj všem stalkerům a případně i stalkerkám (jak já bych strašně nějakou chtěl poznat osobně :D)! Divím se, že jakožto letitý stalker v této komunitě ještě nejsem :) Asi jsem se k tomu ještě nedostal. Tak tohle využiju alespoň jako takové představení se. Říkám si dlouhé roky Warezz.K, propařil jsem ve všech stalkerech stovky hodin a ledacos si dokážu i zmodifikovat. Moddingu také celkem rozumím (nejen stalkera), ačkoliv stalker pro mě byl vždy šílenost č.1 a ten je pro mě asi nejtěžší. Na nový rok jsem si dal takový mega challenge. Rozjel sem Solnajku Joint Pak 2, vyndal jsem si z toho ukazatel NPC na radaru, vylepšil s Photo Realistic Zone modem, upravil na 40KG váhy, snížil sprint, rychlost, vyhodil z dalekohledu identifikaci NPC a pípání a prostě hardcoruju :D Tohle bude na hoooodně měsíců a nervů to udolat. Jsou tu i jiné věci, co bych vše řekl, ale to v průběhu, až uvidím, jak to tady vypadá :) Teď jsem se chtěl jen v krátkosti představit všem českým stalkerům. Budu rád, když tohle bude pro mě komunita NR.1 :) Stalker se mi totiž nikdy neomrzí. Zóna má vždy čím překvapit. Takže pro všechny Anu chiki briki, chiki briki, iv damke. :D

Edit: Očividně je to tu ale mrtvé, což je škoda :(

Pon Jan 02, 2017 8:15 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Zdravím všechny Stalkery
Ahoj,jsem na tom podobně.Stalkuji po Zoně od prvopočáku a kromě leteckých simulátorů nic jiného nepařím.Soljanky jsem hrál a hraju ve všech možných verzích a v ruštině.Poslední dobou sleduji,že je snahou mody přehardkorovat takovým stylem,že jsou prakticky nehratelné a veškerá pohoda a radost z hraní je fuč.Jsem rád za spřízněnou duši,hodně to tu prřídlo.Všem kdo tak jako já k životu trocha toho toulání po Zoně potřebuje,přeji hodně štěstí a zábávy a to nejen v tomto roce ale i příštích.

Str Jan 04, 2017 12:21 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
WarezzK: Samozřejmě tě tady vítáme, stejně jako všechny ostatní nováčky, ale nepřijde mi zrovna objektivní dělat závěry tohohle typu. Pochop, že tohle fórum existuje už od dubna 2007. Za tu dobu se tady toho napsalo vážně dost a opakovat starší záležitosti pořád dokola ve snaze vykazovat nějakou umělou aktivitu by bylo naprosto k ničemu. Což teda samozřejmě neplatí o dotazech týkajících se řešení problémů – na ty skoro vždycky někdo odpoví.

Str Jan 04, 2017 1:03 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Až moc předardkorovaný mody taky nemusím už, i když soljanka zřejmě místama někde bude. Konkrétně úvodní jeskyně v OP2 tu sem po 3 hodinách prošel na god mode. I přesto, že vývojáři zakázali modování actor.ltx, tak sem si to našel :) S tím omýváním starých věcí souhlasím. Chtěl jsem se na něco zeptat, ale nějak mi to vypadlo z hlavy už. Třeba na to v průběhu přijdu. Spíše se jedná o modding. Ještě působím aktivně na FB na 100 Rad Baru. Kdybych něco chtěl, určitě to využiju tady a díky za přijetí :)

Str Jan 04, 2017 6:02 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia