• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv Dec 14, 2017 11:54 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 Povídky 10 Flaks a 10 Kanců 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Povídky 10 Flaks a 10 Kanců
Tenhle ten topic zakládám jen proto že se v mé hlavě začaly extrémně množit povídky co si jen tak vymíšlím a okamžitě si je hned před zapomenutím zapisuji.
První povídka by měla být snad co nejdříve, ale datum nedokáži stanovit :)

Úvod

"Sedí zase Datastor,Šifty,Beestar a Viper takhle v baru a popijí vodku, tu náhle Beastera napadne "Hele parto co posunout ten modding trošku dál a udělat novej díl Stalkera?"
Datastor se na něj podívá svýma očima a řekne "Ses pos... ne? Už takhle mi v DMPčku nefungujou quicksavy a ještě budu dělat novej díl ne?!"
Natož Šifty se zalekne Datastorovo očí a jako Slepej Pes zaběhne okamžitě pod stůl. Viper ten jen udiveně kouká na Datastora a mlčí....
Datastor se náhle koukne na Vipera a řekne "Tak co je? Čumíš jak kdybys viděl Barmana ve spoďárách, vyjáďři se k tomu ne?"
Viper zamumlá "Já na nic nemám už nervy RVRZ stačilo až,až."
Nakonec se Datastor vzmuží a čapne z pod stolu Šiftyho a ten se zamlženými brýlemi říka "Já tedy myslím že bychom to aspoň mohli zkusit, ale výme jak dopadla Lost Alpha, všichni jsme byli natěšený jak děti co dostaly iŠunt 7 a nakonec z toho jen vyplynula zabugovaná srač.."
Datastor tedy Šiftyho zandá zpátky pod stůl a čapne Beestara za límec u jeho bundy a říká "Tak dobrá dáme tomu šanci, ale jestli se něco pokazí nebo něco neuděláš správně jak ti řeknu tak ti nedám tu vodku co si vyhrál jasný?"
Beestar na to "Co si říkal? Já jsem něják nevnímal, teďka totiž šlo v televizi něco zajímavýho."
Datastor náhle zrudl jak Ohnivák vytáhl svůj Makarov a Beestara střelil do obou dvou ramen a jediné co se stalo bylo že Makarov se Datastorovi díky jeho HardCore módu v ruce vybouchl a odpálil mu jeden prst, při čemž Datastor zařval jak malá ďev..
A palec po Beestarovi hodil a řval na něj ať mu ho přisije, Beestar jen čuměl jak vyvoraná Flaksa a pomaloučku se pochechtával jaký kšunty to Datastor kupuje......

Pokud by tato úvodní povídka něják urážela zmiňované lidi tak povídku smažu nebo přepíši, děkuji :)

Wolf OUT

Naposledy upravil WolfsWeapon dňa Pia Sep 23, 2016 11:04 pm, celkovo upravené 1

Str Sep 21, 2016 10:56 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Povídky 10 Flaks a 10 Kanců
Dobré já taky píšu povydky ze stalkera asi 2 roky a mam cich asi 10 a těšímse na další.

Pia Sep 23, 2016 8:28 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Další menší povídka co mě zase napadla když jsem zase jen tak hrál Stalkera :)

"Magická Vodka"

Sedí Tolja takovej starej ožrala zase v Baru a přemýšlí co si u Barmana koupit jestli chleba nebo Vodku, přemýšlí a přemýšlí až ho najednou zavolá Práskač a ten spustí

"Koukám že máš docela vyprahlo viď na dej já to už nechci, hele nedávno se mi doneslo něco o tom že tady do Baru dorazil Stalker co ví něco o Magický Vodce, no víš o který ta co když jí dopiješ tak se znova doplní..... No a já ti můžu říct kde toho chlápka najdeš a zadarmo, protože ten chlápek je tady přímo v Baru, myslím že naposled byl u Povinosti, Voronin je totiž jeho dávný přítel, tak tam bys měl jít co nejdřív".

Tolja jen poděkoval a Vodku si dal do Batohu, vyšel tedy z Baru a podíval se na noční oblohu, poté šel směrem k Aréně a pak zatočil do leva a stál u stanoviště k Základně Povinosti. Jeden z Povinostňáků na něj začal řvát ať okamžitě zmizí že tady nemá co dělat, Tolja jen vytáhl Vodku a Povinostňák hned povolil, poté Tolja sešel dolu do Velína Povinosti a tam už stál onen Stalker a Generál Voronin, další Povinostňák Tolju zastavil a řekl mu

"Stalkere počkej teďka má Gepard a Voronin menší schůzi zatím si sedni támhle na matraci a počkej dám ti signál až Gepard bude mít čas vím že tady si kvůli němu Práskač mi o tobě řekl."

Díky odvětil Tolja a šel si sednout a matraci. Asi cca. po hodině Povinostňák na Tolju ukázal a Tolja se zvedl a šel ke Gepardovi. Gepard se na Tolju podíval a řekl

"Privjať Stalkere co tě ke mě přivádí ?"

"Privjať Geparde, Práskač mi řekl něco o tom že bys mohl mít informace o Magické Vodce je to pravda?"

Gepard se na Tolju zamračil a řekl

"Tady o tom nemůžeme mluvit pojď za mnou nikam kde je to klidnější."

Došli tedy ke staré věži ve středu baru a vylezli po schodech na horu a Gepard spustil

"Tak jo tady je klid, ano můžu ti něco o Magické Vodce říct, ale nebude to zadarmo musíš pro mě něco splnit a týká se to Banditů."

"Pokračuj" Řekl Tolja

"Dobrá potřebuji od tebe abys mi přinesl Dokumenty kam si Banditi zapisují kde zrovna mají sklady svých zbraní,žrádla a artefaktů, pokud mi přineseš ty Dokumenty dám ti informace o Vodce a na tady máš jejich bundu aby tě nepoznali, přece nechceš skončit s kulkou v hlavě ne? A nezapomenu ani na tebe taky ti něco z těch skladů přinesu abys nebyl ošizenej."

Tolja souhlasil a jeho pouť za Magickou Vodkou teprve začala.....

Sob Sep 24, 2016 8:58 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
dobrí už se těším na další

Sob Sep 24, 2016 11:11 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Bude ještě pokračování ?

Str Dec 06, 2017 11:05 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť