• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Okt 21, 2017 9:25 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 DMP + Shoker Weapon Mod 
Autor Správa
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať DMP + Shoker Weapon Mod
Zdravím všechny. Před nedávnem jsem začal usilovně makat na této kompilaci dvou módů a ještě až do večera, den předtím než jsem to dodělal, jsem si nebyl 100% jist, zda to zvládnu dotáhnout do konce. Avšak přes všechny komplikace, které mě po dobu práce provázely, se mi to podařilo. Jedná se o kombinaci Datastorova ModPacku nejnovější verze a Shokerova Weapon Modu - tento mód mění animace, modely, textury a vlastnost zbraní.

Na úvod ukázka AK74 ze Shoker módu:
http://www.youtube.com/watch?v=CQvPSq8Y ... ure=relmfu

- Myslím, že právě něco podobného v zóně chybělo. DMP obecně mění hru k lepšímu, ale pořád mi tam chyběly nějaké vychytávky ohledně zbraní. SHOKER Mod umožňuje každému vytvořit/poskládat + ještě vylepšit si svoji zbraň, takže těch variant u každé zbraně je docela hodně (krom pistolí a brokovnic, tam jsou jen upgrady u techniků).
Jediné co bych vytkl na SHOKER Módu jsou jen některé modely (například Abakan se mi vůbec nelíbí), ale to je jen drobnost přes kterou se já osobně dokážu přenést bez újmy na hratelnosti.

-----------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------
Co všechno tedy tento mód vlastně dělá?
Změny z DMP: http://stalker.scorpions.cz/data/cz_mod ... oP-202.txt
Změny ze Shokera (pouze pro znalé ruského jazyka): http://stalker-mods.clan.su/load/s_t_a_ ... /1-1-0-281 <-- Toto je vlastně celá stránka zaměřená na Stalker módy a taky Shoker módu... čili není tam jen seznam změn, ale i download samostatného Shoker módu v ruštině.

Změny mnou provedené:
- Samozřejmě sprovoznění obou módů dohromady
- Musel sem bohužel vyškrtnout všechny předměty a zbraně z DMP (kromě adrenalinu, který má ikonku antiRadu)
- Upravená výbava všech NPCček ve všech lokacích
- Upravené ceny u obchodníků
- Upravený sortiment u obchodníků (přidány věci ze Shoker módu)
- České popisky ke všem předmětům a zbraním ze Shoker módu
- Upravena počáteční výbava
- Mírně poupravena celková obtížnost hry (hodně dlouho ze začátku hry budete lítat pouze s AKčkem, nebo s MP5kou než se dostanete k lepšímu kvéru)
- Zvýšeny ceny za Upgrady u techniků a zvýšeny ceny přídavků ke zbraním

Tento mód je tedy základem DMP, jehož zbraně jsou přehozeny za ty ze Shoker módu.
Tento mód není 100% testován - můžete se tedy stát, že narazíte na nějakou nesrovnalost (ať už v popiscích, nebo třeba vlastnosti zbraní, nebo pády hry).
Tento mód je testován na opatchované verzi hry 1.6.02
Nejsem autorem ani jednoho z těchto dvou módů !!! Pouze jsem je dal dohromady !!! Mé díky také patří Datastorovi za nápomoc při nastanulých problémech :)

Autorem DMP je: Datastor (CZ)
Autorem Shoker Módu je: ShokerTeam (RU)

I'm not an author of any of this two mods !!! I only did some work on them, so they can go together in the game !!! My thanks also belongs to Datastor for help with some issues :)

Author of DMP is: Datastor (CZ)
Author of Shoker Mod is: ShokerTeam (RU)
(http://stalker-mods.clan.su/load/s_t_a_ ... /1-1-0-281

DOWNLOAD: http://www.edisk.cz/stahni/97604/DMP_Sh ... .57MB.html

PATCH (už funkční !!!): http://www.edisk.cz/stahni/83348/Patch.rar_9.04MB.html (seznam změn/oprav v ReadMe uvnitř archívu)

TIP: Pokud nechcete, aby se vaše černé rukavice tolik leskly tak vlezte do gamedata\textures\act a smažte tam soubory act_arm_1_bump.dds, act_arm_1_bump1.dds a act_arm_1_bump2.dds

Prosím všechny, kteří si tohle stáhnou a najdou nějakou chybku, nebo s tím budou mít nějaký problém, ať mi napíšou PM nebo příspěvek do tohoto tématu. Já se to poté pokusím vyřešit/opravit a popřípadě uploadnu nějakou potřebnou opravu na E-disk pro dodatečné stáhnutí...

Přeji všem příjemné hraní a hodně štěstí :)

Naposledy upravil JV dňa Uto Máj 08, 2012 12:01 pm, celkovo upravené 6

Ned Apr 29, 2012 11:59 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Limansk, Nemocnice, poslední zachovalí sklep s přívodem elektřiny.
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: DMP + Shoker Weapon Mod
Jestliže budu ze začátku běhat po zóňe s AKáčkem, přijde mi to dóst lehký ;-) A mam dotaz. Co přesně máš na mysli tim "lepším kvérem"? Jinak vyšší ceny schvaluji :-D

Ned Apr 29, 2012 12:14 pm
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Špatně si to pochopil... AKčko nedostaneš hned ze startu, ale jakmile se k němu dostaneš, tak pak delší dobu nenajdeš nic lepšího, až později v jupiteru, nebo pokud si nějakou zbraň koupíš.

A pod lepším kvérem si představ cokoliv lepšího než to AKčko :)

Ned Apr 29, 2012 12:17 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Jo takhle. Tak to jo. :-D
"A pod lepším kvérem si představ cokoliv lepšího než to AKčko"...To jest široký výběr :-D

Ned Apr 29, 2012 2:11 pm
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Jako on ten Shoker moc zbraní nepřidává (P90, M60, M249, M79 a ještě jednu)... takže výběr zbraní zůstává víceméně pořád stejný. Akorát možnosti úprav se asi zdvojnásobily :)

Jinak teďka sem přišel že to s tím AKčkem až do Jupiteru nebude až zas tak pravda... musím na to ještě mrknout a opravit to. Počkám na nějaké reakce a pokud bude chyb víc tak to seskupím do jedné opravy a pak to uploadnu.

Ned Apr 29, 2012 2:16 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Až se mi vrátí pc z "lázní" tak to určitě vyzkoušim. Na tu M60 se těšim :-D

Ned Apr 29, 2012 5:35 pm
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak pařani, je tady patch, který obsahuje nejen opravy, ale i nějaké další věci. Odkaz na stažení najdete v prvním příspěvku... a proč to tady vůbec píšu? Upřímně jsem chtěl jen upozornit na toto téma, ať si toho všimne pár dalších lidí, kterým by se tato kompilace dvou módu mohla zalíbit a zkusili by ji.

to Morgn: Tak co? Už máš PC doma a zkůšaš M60? :D

EDIT: Lidi! Potřeboval bych vědět, jestli vám to taky padá při přechodu do Jupiteru. Pokud už tam někdo došel, tak napište jestli v pohodě, nebo jestli vám to spadlo při tom přechodu a nejde to už v Jupiteru načíst. Děkuji.

Naposledy upravil JV dňa Ned Máj 06, 2012 2:47 pm, celkovo upravené 1

Sob Máj 05, 2012 9:27 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Kéžby :-( Už jsem ho měl mít tuhle středu ale furt nic. Takže zatim na noťasu a ten má co dělat aby utahl DMP s co nejmenšímy nároky na grafiku, takže se neodvažuji ani pomyslet že bych na něm něco předělával :-D

Sob Máj 05, 2012 9:42 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
a máš tam daný i patch na ten shoker mod ??

Naposledy upravil luboskubista dňa Ned Máj 06, 2012 6:28 pm, celkovo upravené 2

Ned Máj 06, 2012 6:20 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Mám otázku, jak píšeš, že jsi musel vyškrtnout všechny předměty, to je jenom kvůli ui_icon_equipment, že? to je neumíš seřídit, nebo se ti nechtělo ?? Je to pouze otázka, takže to neber jako nadávku nebo provokaci.

Ned Máj 06, 2012 6:20 pm
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Patch na SHOKER mod tam je... a co se týče těch předmětů, tak abych ti pravdu řekl, tak se mi nechtělo :)

EDIT: Reuploadnul sem Patch a nyní už je funkční. Testováno po Jupiter - okolí Janova, Zaton projet bez problémů. Patch umožňuje vylepšování nových zbraní (předtím to šlo jen teoreticky -> upgrady byly udělány, ale nebyly zaimplementovány do hry).

Naposledy upravil JV dňa Pon Máj 07, 2012 9:21 pm, celkovo upravené 1

Ned Máj 06, 2012 7:02 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
pošli log, ten shoker mod znám celkem dost dobře a dlouho

Ned Máj 06, 2012 7:14 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
takže jsem zkusil ten tvůj mod bez toho tvého patche a funguje to bez problémů, takže asi problém bude v tom patchi hraješ ho s tím patchem, nebo bez ???

Ned Máj 06, 2012 9:32 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
já to hraji , ale trochu jsem zklamán , že ty mody nebyly úplně propojeny a je tam dost nedodělků ..např. v uprgade zbraní (wa2000 třeba)..nebo chybí ikony (zdobený makarov)

Pon Jún 25, 2012 4:57 pm
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak co se týče těch zbraní... WA2000 a pár dalších se ve hře záměrně nevyskytují. Jsou tam jen jejich konfigy, textury, zvuky apod. Nedával jsem je nikde do hry, protože co si tak matně pamatuju, tak byl nějaký problém u nich (asi vadné animace)... Už si nejsem prostě jistý co s něma bylo, ale měl sem nějaký důvod je tam nedávat. A ohledně popisků, tak to je snad jasné že k nepoužitým zbraním nebudu dělat popisky a tak :)

A počkej... zdobený makarov by tam taky být neměl... je z DMP a zbraně odtamtud sem ze hry zase naopak odebíral (kvůli ikonám, které se mi upřímně nechtěly dělat). Chybné popisky by mohly být napřiklad ale u addonů ze Shokera (byl tam nějaký "magnifier", který sem upravoval snad 3x, takže tam může být pořad chyba). Nebo někde sem do popisku snad napsal i kolimátor místo optika. A na závěr tohle není a ani nemá být žádný dokonalý mód... dělal sem to původně pro svoji zábavu, ale až potom jak jsem to měl skoro hotové jsem si řekl, že to hodím na net, ať si to stáhne kdo chce :)

Uto Jún 26, 2012 5:49 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia