• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Apr 26, 2017 8:30 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1678 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 112  Ďalší
 DMP pro Call of Pripyat 
Autor Správa
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať DMP pro Call of Pripyat
Obrázok

Verze 4.0

Download: DMP blog
Doplňky: DMP blog

Stručný seznam změnDřívější změny

- Modpack funguje se základní (1.6.00) i opatchovanou verzí hry (1.6.01 i 1.6.02).
- V DMP už je komunitní scorpions čeština, proto ji do hry znovu nekopírujte!
- Archiv po stažení stačí rozbalit a gamedata složku nakopírovat do hlavního herního adresáře. Poté stačí už jen upravit fsgame.ltx [přepsat u řádku $gamedata$ hodnoty FALSE na TRUE a změny uložit]. Ten najdete rovněž v hlavním herním adresáři. Případné starší verze DMP je potřeba smazat! Nakonec spusťte instalátor s výběrem herního režimu a zvolte, jak chcete DMP hrát.

Předmluva:

Zóna skutečně není Tesco a dokonce ani Lidl, kde se to hemží samými skvělými nápady. Zóna je místo, kde člověk nedostane nic zadarmo – snad jen kromě náboje z devítky přímo do hlavy. A tak po pár testech, předělávkách a opravách konečně vzniklo nové DMP pro Call of Pripyat. Co od něj čekat?

Jak už jsem zmínil v úvodu, hlavní změnou je radikální omezení výbavy ve skrýších. Zapomeňte na Vintorezy a Enfieldy ve člunech a na střechách domků, stejně jako na SPAS brokovnice na půdách nebo Sigy pod kamením. K mání je jen nutné minimum. Pár lékárniček, něco munice a tak podobně.

Krom toho se dočkáte i nových zvuků střelby, kvalitnějších textur zbraní, zpoplatněných oprav výbavy v Pripjati, skutečně nízkých výkupních cen a dalších potěšitelných dodatků – a to včetně mnoha nových zbraní a několika obleků z původních dílů. Kompletní výčet najdete jako vždycky o kus níže a je potřeba začít hrát od začátku.

Bližší informace k nejnovější verzi najdete na blogu.

Uto Dec 08, 2009 1:24 pm
Profil WWW
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: DMP pro Call of Pripyat
Mohol by DMP fungovať aj na originál CoP v CZ verzii, ktorá vyjde v piatok ? Neviem totiž, či a aký hra bude mať patch, resp. či sa nebude biť lokalizácia.

Uto Dec 08, 2009 1:50 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Lokalizace bude zas řešená jenom přes configs/text/cz (nebo cze), takže tam bych problém neviděl. Podle informací z Cenegy dabing stejně nebude, takže ten ofiko překlad nikam jinam nezasáhne. V případě, že by modpack nešel na základní verzi hry, tak je tady pořád jednoduchá možnost si ji patchnout a pak v klidu hrát.

Uto Dec 08, 2009 2:00 pm
Profil WWW
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
super. Už se teším až to stahnu a udelam své prvni kručky v naší České Zoně :)

Uto Dec 08, 2009 3:24 pm
Profil WWW
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Datastor: Pěkná práce. CoP si budu kupovat k vánocům, takže si to zahraju už rovnou s dmp :) . Díky moc.

A jako vždy dotěrný dotaz - nevíš, jestli jsou modely - meshe(zbraně, věci i postavy) kompatibilní se Zataženou oblohou? Já bych rád použil několik modelů stalkerů, snad upíra a třeba nějaký zbraně do CS. Díky za obojí, mod i odpověď.

That is not traditional fire.

Uto Dec 08, 2009 3:40 pm
Profil ICQ
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Dotaz-můžu to hrát i na neopatchované verzi hry??

Uto Dec 08, 2009 3:45 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Mod mám zatial možnosť vyskúšať len na notebooku. Tam je dosť slabá grafika tá od Intelu x3100 ale originálko COP mi ide 40 fps, nádherne optimalizovaná hra pre takúto slabú grafiku.. Práve v tom je pes zakopaný. Celý natešený spúšťam novú hru a bum z 40fps mám 10fps :( čím to može byť? Nejakými High-Res textúrami? Moc sa do toho nevyznám. Grafiku som nijak neprestavoval, ide to na statickom osvetlení. Pri tvojich modpackoch pre CS a SoCh sa úbytok fps prejavoval len minimálne.
Mod sa mi zatiaľ páči, tie zvuky zbrani su super. Tie orig. boli ako hračkárske pištole :)

Uto Dec 08, 2009 4:27 pm
Profil ICQ
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
na me geforce 6100go take hlasim velky propad FPS

Uto Dec 08, 2009 4:28 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
ano mam stejný problém, fps mi celkem dost spadlo a hlavně jakmile kliknu v menu na nastavení hra spadne ale nevyhodí se bug trap, když chci vytahnout detektor nejde to a hra opet spadne a opet bez bug trapu. Nemáte nekdo stejný problém ??

Uto Dec 08, 2009 5:01 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Já jsem to chtěl hrát na neopatchované verzi, ale padá to jak hrušky, a nezáleží co dělám. Prostě náhodně padá po 2 - 5 minutách hraní a log neříká nic. Jinak nějak výrazný propad FPS nepozoruju, ikdyž kvůli těch pádů jsem to zatím neměl možnost moc testovat ...

Uto Dec 08, 2009 5:20 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Psal jsem to v úvodu, je tam potřeba patch. K lepší plynulosti by mělo pomoct máznout v gamedata/configs složku environment (zvyšuje dohlednost, u mě bez ztráty fps). Pak je mžnost ještě máznout bumpmapy (složky crete, detail, door, prop, roof, tile, wall, wood) - ale těch jsem nepřidával tolik, jako v případě Clear Sky.

KREB: Modely by měly fungovat i tady.

Lerry: Tohle jsem zaslechl prvně. Do nastavení se dá dostat tak jako tak (ale ještě si to otestuju na dalších rozlišeních), s detektorem jsem taky nic nedělal.
Edit: Jak ve fullscreenu, tak ve widescreenu jsem nezpozoroval ani jednu chybu a do nastavení jsem se dostal. 1.6.01 patch máš?

Uto Dec 08, 2009 5:30 pm
Profil WWW
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Odstraněny quick-sloty?
Odstraněno přiblížení během zaměřování?
Nesmrtelnost hlavních postav? To ako Kovalski prežije záver tak či tak a hráč dostane jednu dobrú časť outra? Ak hráč vezme Gaunera, takisto automaticky dostane hráč dobrú časť outra?

Celkovo s tou nesmrteľnosťou si ma nahneval. Vylaďuješ celý modpack aby to bolo realistické a pridáš takúto vec ktorá totálne ničí to všetko dobré čo si zmenil? Zato, že pár jedincov má problém ochrániť tých tupcov (tj AI) pri prechode 2 oblasťami (Podzemie, eskorta Strelca) ???

Uto Dec 08, 2009 5:46 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Pokud nevyhovuje, tak je tam pořád možnost ruční editace. V gamedata/configs/creatures si stačí v immunities.ltx najít sekci strelok_resistance a tu si upravit tak, jak komu bude vyhovovat. Ono taky na náladě zrovna dvakrát nepřidá, když se blbec Kovalski a ještě blbější zbytek jednotky rozhodne zůstat stát přímo před skupinou Monoliťáků a nic nedělat. Quicksloty jsou pryč jenom z hlavního HUDu, v inventáři zůstaly.

Uto Dec 08, 2009 5:53 pm
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
No ja mam Patch 1.6.01 a Win7 64bit hra ide normalne ako isla hram na Static Light Medium - High detail A mam zachvat radosti :D
Oprava:Ked pridem do Janova hra zacne sekat jaaj :(

Uto Dec 08, 2009 6:04 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
datastor: stále to však nerieši problém s tým, že hráč automaticky dostane tie 2 dobré časti outra (Kovalski prežije a vráti sa + pri_a28_outro_phrase_14_a). To úplne stráca pointu toho čo GSC vytvorilo, tj príbeh.

a čo sa týka hudu, skôr by si mohol pridať to zúženie prvkov vpravo dole (myslím, že v Smrteri to je)

Uto Dec 08, 2009 6:21 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 1678 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 112  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia