• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Jan 16, 2017 6:16 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 18 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Zasekavajici se zbrane... 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Zasekavajici se zbrane...
Skoro neustale mi na zbranich vyskakuje hlaska ze se zasekla a je nutne ji prebit. Uz se mi to deje s nekolikatou zbrani a to i potom, co si ji necham komplet opravit. Mam posledni patch a originalku. Nevite co to ma byt? Vytaci me to k silenstvi...

Str Aug 05, 2009 9:57 am
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Zasekavajici se zbrane...
Doporučil bych použít nějakou modifikaci z internetu, případně si rozbalit hru a u všech zbraní (gamedata/configs/weapons) si přepsat hodnotu condition_shot_dec - kupříkladu z 0.001 na 0.0001. U spousty zbraní je až přehnaně vysoká, ale jinak než vlastnoručním zásahem se toho nezbavíš. Třeba u kalašnikova bych chtěl vidět, jak se po třech nebo pěti zásobnících zasekne.

Str Aug 05, 2009 1:05 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Datsy má pravdu ve skutečnosti je to blbost ale stát se to může, ne ale stále dokola po několika výstřelech a u kalacha zvlášť který vydrží fakt hodně i když je dojebaný jako prase.

Kdo ví jak to je, protože s DMP a 1.5.05 se mi to stalo snad jen 1x a to u zbraně která už byla dost jetá.
U opravené a plně modifikované zbraně AK-74 a VS Vintorez ani jednou i když sem tam už něco nastřílely než sem se s něma dostal někde k opravě.... :wink:

Pon Aug 24, 2009 5:51 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
datastor píše:
Doporučil bych použít nějakou modifikaci z internetu, případně si rozbalit hru a u všech zbraní (gamedata/configs/weapons) si přepsat hodnotu condition_shot_dec - kupříkladu z 0.001 na 0.0001. U spousty zbraní je až přehnaně vysoká, ale jinak než vlastnoručním zásahem se toho nezbavíš. Třeba u kalašnikova bych chtěl vidět, jak se po třech nebo pěti zásobnících zasekne.

když to přepíšu nebo modifikuju budu muset začít hrát od začátku ?

Ned Aug 30, 2009 9:59 am
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Pokud upravuješ jenom zbraně, tak hrát od začátku nemusíš.

Ned Aug 30, 2009 12:27 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Kde najdem to gamedata/configs/weapons) ???Hrabal som sa v zlozke kde mam hru nainstalovanu ale nikde to tam neni

Uto Aug 17, 2010 4:38 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nebaví mě to pořád dokola psát, ale první indicii jsi mohl najít už ve FAQu. Hra má všechny soubory v archivech, do těch se dostaneš extraktorem a pak si je můžeš podle sebe upravovat. Odkazy najdeš na webu v modding sekci.

Uto Aug 17, 2010 7:31 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Sorry pisem tu totalne debiliny. :(

Uto Aug 17, 2010 7:44 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Zdravím. Stiahol som si extraktor a podľa návodu som .rar súbor rozbalil do zložky hry Clear Sky, tam sa mi vytvorila zložka Unpacker. Vošiel som do nej a tam som spustil CS-full unpack. Vyskočí čierne okienko a začne rozbaľovať, po chvíli sa to zastaví a píše Press any key to continue: pokiaľ niečo stlačím rozbaľovanie sa ukončí/okno sa zatvorí. Pokiaľ nestlačím nič a čakám ako niekto radil vyššie (cca.40min.) tak sa nič nedeje. Čakal som už aj dve a pol hodiny a nič. To už sa mi zdá pridlho....
Chcem si len zmeniť tú hodnotu pre zasekávanie zbraní. Lebo v hre je to ozaj strašné. Vystrieľam pár zásobníkov a už sa začnú nenormálne často zasekávať.

Sob Jan 07, 2017 8:20 am
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Zkoušel jsi extraktor spouštět jako správce? Ještě jsem neslyšel, aby rozbalování někomu nefungovalo (alespoň teda určitě ne pod Windows 7, na desítkách by potíže nastat mohly). Tak jako tak jsem ti základní konfigy nahrál sem.

Sob Jan 07, 2017 6:07 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Dík Datastor za radu, školácka chyba. Zabudol som na toho správcu... Teraz som to už dal cez správcu, mám W7 na PC a už aj oveľa viac rozbalilo, ešte kúsok tomu chýba k dokončeniu je tam síce zas to PAUSE ale hádam to už dokončí.
Pokiaľ nie tak môžem použiť tvoje konfigy takto?: (Niesom profík na úpravy hier)
Vytvorím zložku v hre Gamedata/configs/weapons no a tu v tom weapons už dám tebou nahrané dáta z hry. Chápem to správne?
A ešte otázočka, Tvoje weapons už sú upravené alebo ich treba ešte len upraviť?

Sob Jan 07, 2017 8:40 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Mělo by. Rozhodně dej vědět, jak to rozbalování dopadlo, ale snad už by mu nemělo nic bránit. Konfigy ode mě jsou přímo ze základní hry, takže údaje na zasekávání zbraní (condition_shoc_dec) si budeš muset upravit sám – víc jsem to rozepisoval hned na začátku tohohle tématu. Umístění souborů jsi napsal správně, celá weapons složka patří do gamedata\configs). Kdybys měl problém, dej vědět a nějak bysme to už vyřešili.

Sob Jan 07, 2017 11:40 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
No takže to rozbaľovanie sa zase ani po dlhej chvíli neukončilo. Rozbalilo to už viac súborov, ale nedokončí proces... Nechápem. Pomôže mi v najhoršom prípade súbor weapons od Teba ale bolo by dobre ak by som to celé rozbalil-chcel by som upraviť aj nosnosť postavy...

Pon Jan 09, 2017 10:31 am
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
To, že ten proces nedojede do konce, by nemělo zase tolik vadit. Spíš si zkontroluj, co všechno se rozbalilo a jestli v unpacker složce najdeš alespoň soubory, co potřebuješ upravovat, tak bych zbytek moc neřešil. Je to ale zvláštní, protože jsem právě zkoušel rozbalit data z GOG verze, která se od ostatních trochu liší a i tam všechno proběhlo v pořádku (stejně jako u normální krabicovky).

Uto Jan 10, 2017 3:43 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
No práveže ono unpacker aj síce niečo rozbaľuje ale keďže sa proces nedokončí tak zrejme preto v unpacker zložke nakoniec nič nieje. Vložím aj obrazok pre ukážku, postupne ako som zip stiahnutý subor unpackera umiestnil do zložky s hrou...a potom už postupujem podľa návodu:
http://www.imgup.cz/images/2017/01/10/1d7367.jpg
Vojdem do unpackera, mám tam 5 súborov, spustím CS full unpack ako správca:
http://www.imgup.cz/images/2017/01/10/220caa.jpg
a tu sa proces pozastaví a píše to-Press any key to continue...a čakám a čakám...
http://www.imgup.cz/images/2017/01/10/3.jpg
Nakoniec v zložke unpackera nemám žiadne nové súbory len tých 5. :?

Uto Jan 10, 2017 5:44 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 18 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia