• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Júl 26, 2017 11:45 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 69 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 McKrackenův modpack II 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať McKrackenův modpack II
Ahojte vsetci.

McKracken´s Modpack II

=================

Pro verzi hry 1.0005 a 1.0006

Velikost (RAR): 401 MB
Velikost (složka): 829

Testováno na české verzi hry

Kontakt:

Hlavní změny:
- Anomálie mají jiné umístění a jsou neviditelné
- Spousta dodatečných zbraní včetně maskovacích úprav
- Nové modely zbraní
- Změněn účinek zbraní
- Pozměněná výbava NPC
- Nové modely brokovnice SPAS a Winchester (vyřešen problém se špatně se zobrazující rukou)
- Zvýšeny ceny výbavy
- Omezení v prodejnosti u NPC
- Začlenění Lexx Antigas a All Armor modu
- Pozměněna roční doba (podzim)
- Nové textury zbraní a výbavy
- Souprava určená na opravu výbavy
- Možnost opravit si výzbroj u překupníků
- Náhodné blowouty
- Oprava původních textů
- Nové ikony některých zaměřovačů
- Nové textury povrchů a nebe
- Pojízdná vozidla
- Vyškrtnutí mutanti
- Detektory anomálií a min
- Nové textury krve
- Nové zvuky zbraní
- Otevřená brána na smetišti vedoucí k baru
- Jeden z vojáků v Pripjati je zároveň obchodník
- Nové úkoly
- Opravene bugy z verzie I
- Moznost navratu z elektrarne (freeplay)

INSTALACE:

Stačí jednoduše nakopírovat gamedata složku do hlavního adresáře s hrou a poté otevřít soubor fsgame.ltx (poznámkový blok). V něm přepište všechny hodnoty false na true, změny uložte a spusťte hru.

Subory: celkovo 7
MC.S.T.A.L.K.E.R.II.part01.rar
MC.S.T.A.L.K.E.R.II.part02.rar
MC.S.T.A.L.K.E.R.II.part03.rar
MC.S.T.A.L.K.E.R.II.part04.rar
MC.S.T.A.L.K.E.R.II.part05.rar
fsgame.ltx
user.ltx
_night_presets.rar

Datastor edit [1.11.2012]
V důsledku několika žádostí jsem se snažil původní verzi modpacku zpětně dohledat [jelikož dřívější odkazy už nejsou funkční], ale jediná archivovaná verze je v současnosti jenom tahle.

Naposledy upravil McKracken dňa Pon Sep 15, 2008 1:22 pm, celkovo upravené 2

Ned Aug 03, 2008 5:30 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ahoj, tvuj modpack mě docela zaujal, ale měl bych pár dotazů..
1. "Změněn účinek zbraní" - v jakém smyslu ? Trochu to prosím upřesni.
2. "Nové textury povrchů a nebe" - textury nebe jsou z nějakýho známýho módu ? Zahrnuje to i nějaký změny počasí jako například Weather overhauled??
3. A hlavně "S kartami ATI sa nekorektne zobrazuju ikony v inventari." - Se všemi kartami ATI ? A Jak moc nekorektní to je ? (mam x1600)
Díky

Pon Aug 18, 2008 1:41 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Už! Už! Už! Se těším až to dotahám. :D

Pon Aug 18, 2008 2:05 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
JustME: Dovolím si odpovědět za Krakena:

1/ Účinek zbraní je silnější, nestane se tedy to, že nepříteli pětkrát vypálíš do hlavy a on se jenom sehne.
2/ Textury z Weather Overhauled od Trojanucha
3/ Těžko říct jestli se všemi, budeš muset zkusit. V případě, že to bude platit i pro tvoji kartu, tak se to rozsypou ikony v inventáři. Nikdo z nás nemá možnost modpacky testovat na hromadě sestav, proto budeš muset balík nejdřív vyzkoušet.

Pon Aug 18, 2008 2:09 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tož datastore díky,
mod pack už je skoro doma a du testovat
PS: Nic proti tvému modpacku, ale zdá se mi že do hry zasahuje až moc, i věci který nejsou nutný a nevadí mi.. napřed skusím tenhle, "skromější" :)

Datyho edit: Já ti za to hlavu neutrhnu :-) Když ti bude vyhovovat jedno, není nutnost mít něco dalšího.

Pon Aug 18, 2008 2:13 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
nuže... konečně jsem se dostal k tomu, to vyzkoušet... a asi takhle.. míra zásahu do hry mi docela vyhovuje.. víc už bych asi fakt nerad. Docela mě dostalo když sem vylez od sidoriviče a vlítnul hned do prvních dvou anomálií. :D S těma si teda fakt nešetřil. :shock: No budiž..
Ale co mi fakt vadí je ta nehorázná tma.. já nevim, to už snad musí bejt monitorem či co.. jako že je v noci tma to sem rád tak to má bejt, ale ve 12 hodin chodit s baterkou. :? Snažil sem se to nějak vyštelovat gamou/jasem/kontrastem, ale bez šance. V normální (nemodifikovaný) verzi stalkera, ale ten problém nemam, takže v monitoru to asi nebude.. nechápu. :cry:

Uto Aug 19, 2008 3:18 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
JustME

Ako uz napisal datastor, cele pocasie je skutocne Weather Overhauled od Trojanucha , vcetne shaderov a user.ltx-ka. Pokial sa ti chce, kludne si ho stiahni a uprav. Pocasie nie je pre funkciu modpacku nevyhnutna, kludne ho mozes aj vyradit. Co sa ATI kariet tyka, ja to odskusane nemam, ale prevazne sa kvoli problemom s ikonami ozyvaju prave uzivatelia ATI. Rad by som to vyriesil , ale na to potrebujem niekoho kto je ochotny pomoct , a testovat.
Na zmenu nocnej tmy upnem subor.

McKrackenov edit: Aby si nebol prekvapeny jak moc zasahuje :)

Str Aug 20, 2008 4:48 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
McKracken

Asi tak, překvapenej možná budu fakt sem ještě neměl moc času to zkoušet. Každopádně zatim vím, že mě to přijde všeobecně strašně temný, Weather Overhauled mam a skoušel jsem drobátko modifikovat hodnoty u Ambient v soubou weather_default, (nic lepšího mě nenapadlo) ale výsledek se mi ani trochu nelíbil. :? Bylo to světlejší, ale tak nějak nepřirozeně. K ATI, - mam X1600, jak už jsem psal.. a zatim žádnej problém takže s touhle kartou je to ok myslim a navíc mam patch 1.0004 a ty píšeš že pack je na 1.0005/6. :) A zásahy do hry ? Nu mě vadí hlavně věi který nejsou potřeba měnit a/nebo se mi v původní hře líbily. Nový mutanti sou good, s blowoutem jsem ještě neměl tu čest, detektory anomálií nevim jak použít. :oops: , účininek zbraní mi vyhovuje... atd.. zatim fajn až na tu tmu..

Citácia:
Na zmenu nocnej tmy upnem subor.

Jestli myslíš #brighter_nights tak ten mam... tma v noci se mi líbí, ale tma ve dne je přehnaná...

Str Aug 20, 2008 8:52 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Detektor stačí v inventáři vybrat, dvakrát na něj poklikat a už se přesune do opasku - čím kvalitnější detektor, tím lepší detekce (dokonce i zobrazí anomálie na mapce, ale jen ty pokročilejší). Jinak změny toho co se ti líbilo - to je už zase na vkusu všech modderů. Přiznám se, že se mi toho ve hře nelíbilo moc - taky proto je tolik modifikací a záleží to čistě na člověku, co bude nebo nebude měnit. Něco se možná dá vrátit, záleží na "rozloze" změny (nenapadlo mě lepší vyjádření).

Str Aug 20, 2008 9:10 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Fajne detektor už pracuje. To využití artefaktu k tvorbě anomálie je velice zajímavej nápad. :)
A.. já vim, že už sem s tim fakt otravnej, ale prostě mi nejde do hlavy proč je autor toho modu (Weather Overhauled) přesvědčenej, že hezčí počasí=tma jak v ř**i. Pomalu se začínam obávat, jestli neni chyba na přijímači.. hodim sem pár screenů a někdo, kdo s tim modem hrajete, tak to pls srovnejte.. (vim, že to patří spíš do diskuse o Weather Overhauled, ale tenhle pack ho obsahuje tak co.. :) )

První serie - herní čas 12:00 (poledne)

Obrázok Obrázok

Druhá serie - herní čas 11:55 (dopoledne) O den později..

Obrázok Obrázok
...mohl bych pokračovat, myslím že obrázek jste si udělali :?

Jde mi jen o to, že textury nebe, východ, západ slunce, atd. se mi líbí, tak bych ten mod nerad odstraňoval.

Další věc.. už jsem zažil dva blowouty a pokaždý se mi to tak nějak zasekne.. radiace venku zůstává, stejně tak i veškerý "doprovodný efekty" pomůže save-load... (možná je to tak správně, čekal jsem většinou tak cca 5 minut) Mam čekat dýl ? Bo udělali soudruzi v NDR chybu ? :lol:

Btw.. datastor: použil bych spíš "rozsahu" změn. :D

Štv Aug 21, 2008 12:05 am
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jo, to je to slovo :-) S Weather Overhauledem hraju taky a nikdy jsem takovou tmu neměl (krom noci, pochopitelně). Na ukázku čtyři screeny (nechytil jsem přesně poledne, ale těch pár minut nehraje roli):

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Štv Aug 21, 2008 12:13 am
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
No, máš to trochu lepší, ale stejně je to tma jak.. v poledne.. Nevim... je to děsně pesimistický.. Já to z toho nějak vypitvam, bohužel. :?

Štv Aug 21, 2008 8:59 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
JustME

Weather Overhauled nemusi vyhovovat vsetkym, a dokonca ani nemusi vsetkym sediet, kedze ma viacero moznosti. Kludne si stiahni najnovsiu verziu, a uprav k obrazu svojmu. V packu sa nachadza nastavenie , ktore sa paci mne. Odstranit sa da jednoduchym zmazanim adresarov:
C:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\gamedata\config\weathers
C:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\gamedata\textures\sky

Pokial v adresari C:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\gamedata\config\weathers ponechas subor "environment.ltx" , budes mat normalne pocasie vo vsetkych lokaciach, myslim tym normalne pocasie zo stalkera. Ako som uz pisal, zmena pocasia neovplyvnuje funkcnost modpacku.

Co sa tyka chodu na verzii 1.0004 a nizsej, tak na to ti viem povedat len ze to nebolo testovane, rovnako ako som netestoval na grafikach ATI. Poznatky su od hracov, ktory modpack hrali. Preto je predpoklad, ze sa ti blowout nesprava korektne prave z tohoto dovodu. Save-load ti len prerusi chod skriptu (radiace a doprovodný efekty).

Este jedna poznamka: Ziadny modpack nevyhovuje vsetkym, rovnako ako niekto napriklad ocakava ze bude v modpacku vsetko, a nemusi robit zasahy, ktorych sa obava, a iny si zas rad poupravuje a dorobi to co chce. Je to skutocne individualna zalezitost. Preto som sa snazil upravovat tak , aby sa do packu dalo bez problemu zasahovat. (Vyradenie pocasia, blowoutu a vadsiny textur bez zasahu do rozohratej hry.)

Pia Aug 22, 2008 8:22 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Uz dlhsiu dobu ma hnevalo zobrazenie mapy v oblasti Baru a Divokej oblasti, preto som spravil tento miniadon. Skuste ho , a dajte vediet vas nazor. Jedna sa o 3 subory, ktore treba nakopirovat do spravnych adresarov. Do hrania nezasahuje , a je plne kompatibilny.

Oprava_mapy.rar

Pia Aug 22, 2008 8:31 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Prosim jak se jinak mam dostat z laborky X18?Když vlezu až dolu otevru kodem ty druhy dvere a zabiju tam toho skřeta a sebru ty dokumenty,tak ty dveře co jsem jima vešel jsou zavřeny a kdyz na ne kliknu tak mi to piše že ty dveře někdo drží,jak se jinak da dostat ven?

Pon Aug 25, 2008 11:27 pm
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 69 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia