• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
Posledné novinky ostatných Sco Stalker modulov:
FAQ - najčastejšie otázky neskúsených stalkerov a odpovede na ne
Official S.T.A.L.K.E.R.

Promote Your Page Too
Registrovanch uvateov: 3192
Zaslanch prspevkov: 100648
forum
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Datastor Modpack Main Spanish STALKER Community STALKER Community in France RPG Vault
Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS NightStalkers: Return to Chernogorsk Zone - OFP Mod ChernobylZne.cz
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

Archiv

Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]  >8< [9] [10] [11] [12] [13] 


Už je tomu nejaký ten utorok, čo v Nemecku vyšlo nové pokračovanie Stalkera - Volanie Pripjaťe (a nejaký ten čas, čo som napísal newsku), no až teraz sa k nám dostali obrázky zo zberateľskej verzie.
Mapa, nášivka vedcov a slobodných stalkerov v čiernom prevedení, šatka a zapaľovač, po akom túžime už dlho. To všetko opäť raz v peknej plechovej krabičke. Na nemeckom Amazone za necelých 36€, teda približne cenu "obyčajnej" krabicovej verzie u nás.

Do vydania Volania Pripjaťe však v našich krajinách zostáva ešte dobrých pár mesiacov. Stále nieje potvrdené, kto bude distribútorom, ale práve toto by malo byť signálom pre herné vydavateľstvá.
Máte na to dosť času. Toto je to, čo za svoje peniaze chceme.
20.10.2009 |
 
Podzemní labyrinty mezi Jupiterem a Pripjatí skrývají kromě vojáků Monolitu a hejn tarbíků i málo prozkoumané tovární haly. Jedna z nich je i na novém oficiálním kalendáři na měsíc říjen.
 
 
 

02.10.2009 |
 
Na fóru známého webu stalker.gameru.net se objevily celkem čtyři obrázky nových map z odloženého Call Of Pripyat. Máte-li zájem, stačí jen kliknout na náhledy. Nutno dodat, že i když nejsou dvanáctinásobné, jak už nám onehdy sliboval Oleg Javorsky, pořád jsou o dost větší. Ostatně podívejte se na ně sami.
A jako zákusek tady máme ještě kus intra:
 

26.09.2009 |
 
Máte-li zájem o další materiály ze slibované, ale oddalované Pripjatě, tak je Váš den. Na stalker.gameru.net se objevilo kvalitní video, kde je mimo ukázky lovu hromady artefaktů a návštěvy lodního baru k vidění i premiérová brokovnice Protecta, dotírající smečka mutovaných psů pod palbou kulometu PKM a nebo Pseudoobr, odolávající síle granátometu RG-6.
 
23.09.2009 |
 
Jistě jste četli předchozí novinku, která hlásala zpožděné vydání CoP. Na GSC fórech se však objevil výňatek z oficiálního mailu přímo od bitComposeru, kde jasně stojí následující termíny:
 
říjen 2009: Ruská verze
listopad 2009: Německá verze
I. čtvrtletí roku 2010: Mezinárodní verze

Originální znění:
The Russian and German versions will be released earlier within 2009. We are currently planning the worldwide release of S.T.A.L.K.E.R. Call Of Pripyat in Q1 2010.

22.09.2009 |
 
Dnešek je opět ve znamení zmatků, nejasností a záhad. Dle prohlášení GSC je už Pripjať v lisovnách a onoho druhého října by měla chytat bronz v regálech obchodů. Jenže web BitComposeru hlásá něco trochu jiného - konkrétně první čtvrtinu roku 2010, což by se samozřejmě promítlo nejen do nálady čekajících stalkerů, ale ani prodeji by to zrovna dvakrát nepomohlo. I na fóru už padla jedna trefná otázka, zda si GSC nejdřív nechce udělat jeden betatest přímo v Rusku a teprv pak hru vydat i v dalších regionech.

Ať tak nebo tak, alespoň se objevilo pár nových screenshotů včetně nového (a obsahově totálně chudého) videa přímo ze hry. V něm se podíváme na občasnou a neúčinnou střelbu do divočáků, mnohem častější střelbu do všech světových stran, krátkou návštěvu baru ve vraku lodi Skadovsk a nakonec i notně známou smrt, zaviněnou rychlým příchodem blowoutu. To všechno ve zhruba třech minutách.


20.09.2009 |
 
Do včerejšího zástupu screenshotů přichází ještě další tři (opět díky rozvědčíkům ze stalker.gameru.net). Krom neutrála klečícího v trávě si premiéru odbyl nově i trochu pozměněný Pseudoobr.
 


14.09.2009 |
 
Po předchozích osmi screenech tady máme nové video z německého GameStaru (opět v podání Petry Schmitz), kde došlo na menší rozbor postranních úkolů - u Šikuly je to například nalezení exoskeletonu, odstřelovačky, útočné pušky a dalších zbraňových lahůdek. Na okamžik se staneme i svědky toho, jak major Děgtarjev hledá ve strži úkryt před blížícím se blowoutem.
 
 
Ukázku ve vysoké kvalitě najdete ZDE.
 
13.09.2009 |
 
Už jenom pár dní nás dělí od další návštěvy Zóny, i když vydání v Evropě bude jako obvykle o nějaký ten týden pozadu. A jak si ukrátit dlouhou chvíli? Kupříkladu prozkoumáním nových screenshotů. Ještě tak zjistit, kdo (a jestli vůbec) u nás bude Stalkera distribuovat. Nějak se o to nikdo nehlásí.
 
 
12.09.2009 |
 
Po neočekávaném odstavení většiny sco-webů stojí konečně zase všechny na nohách a tak se můžeme znovu pustit do novinek. Začneme nejdřív datem vydání, které je stanoveno už na druhého října. Uvidíme, jak na tom bude slibovaný betatest, kterému se GSC chtělo s takovou vervou věnovat. Tak, první informace by byla z krku, následuje další - tentokrát celých osmnáct nových screenshotů z hraní (převážně s AKSU a semo tamo během přestřelky se zombifikovanými stalkery). Dokonce se vrátil i Šikula z prvního dílu.
Ještě ale nekončíme - krom salvy obrázků se zájemci ještě můžou pokochat novým trailerem, který jest zde:
 
 
11.09.2009 |
 
Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]  >8< [9] [10] [11] [12] [13] 

Zcela kompletní překlad hry STALKER: Call of Pripyat, vytvořený speciálně scorpions komunitou. Přeloženy jsou nejen texty v běžných dialozích, ale i všechny animace. To vše bez zbytečné spisovnosti.
Budete-li mít jakékoliv otázky, stačí navštívit naše fórum, kde najdete i odkazy ke stažení.
(0) 2018-05-29 18:01:00-S.T.A.L.K.E.R. 2 a hledání vydavatele na E3