• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
Posledné novinky ostatných Sco Stalker modulov:
FAQ - najčastejšie otázky neskúsených stalkerov a odpovede na ne
Official S.T.A.L.K.E.R.

Promote Your Page Too
Registrovanch uvateov: 3192
Zaslanch prspevkov: 100648
forum
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Datastor Modpack Main Spanish STALKER Community STALKER Community in France RPG Vault
Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS NightStalkers: Return to Chernogorsk Zone - OFP Mod ChernobylZne.cz
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

Archiv

Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5]  >6< [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] 


Zítra nebo nejpozději pozítří bychom se už mohli ponořit do hutné atmosféry, kterou nám budou nabízet podzemní katakomby metra - a právě proto je na webu zcela nová sekce, na kterou se dostanete kliknutím na následující odkaz.V tuhle chvíli je hotová galerie screenshotů, videí a trailerů a doufáme, že i dál budeme mít o čem psát a zásobovat Vás dalšími novinkami.
 
17.03.2010 |
 
Společně s příchodem nového měsíce a středeční zkoušky sirén se zjevil i nový kalendář z Pripjati - jako obvykle v kompletní češtině a jak pro klasické monitory, tak i pro ty širokoúhlé.
 
 
 
03.03.2010 |
 
Pre všetkých, ktorí by ste si chceli vyskúšať multiplayerové hranie alebo si otestovať svoje schopnosti v súboji s viacerými hráčmi tu máme pozvánku od Machiho, ktorý vás pozýva každý deň na pařbu cez hamachi, každý deň v popoludňajších hodinách. Všetci ste vítaní.
 
sieť: semach007
pass: 801104
ip: 5.40.21.215
 
podmienka: CoP patch 1601
 
22.02.2010 |
 
 
 
Pokud jste si už v minulosti na Steamu koupili Stín Černobylu nebo Clear Sky, můžete si za necelých deset euro obstarat i Call of Pripyat (je však nutné mít na svém účtu už některou z předchozích her registrovanou). Další informace společně s odkazem najdete ZDE. Hra je v angličtině, což by ale s použitím naší komunitní češtiny neměl být problém ani pro neangličtináře. Ještě pro úplnost dodám, že běžná verze Pripjatě stojí 19,99€.
 
13.02.2010 |
 

 
 
Po delší době se zase něco děje. Už nějakou dobu je na internetu ke stažení ruský patch s pořadovým číslem 1.6.02 - ale teprve teď je k dispozici i česká verze, která opravuje (nebo by měla opravovat) následující problémy:
 
- opravena chyba způsobující spuštění hry v okně místo přes celou obrazovku- změněn parametr, který vedl ke zvýšeným výpočtům modelů s velkým množstvím polygonů - opravena chyba s otiskem výpisů konfigurací, která způsobovala, že se nesprávně zobrazovaly změněné parametry
- upraveno vykreslování částic při interakci s vodou
- opravena chyba s mapováním tlačítek myši
- zkrácen čas při přepínání mezi hrou a os
- upravena síťová komunikace (objem přenosu snížen 3x)
- opraven problém s dynamickým osvětlením při nízkém nastavení kvality obrazu
- opraveno padání při pokusu o připojení vyhrazeného serveru přes konzoli
- opravena chyba, která způsobovala pád při pořízení snímku obrazovky ze hry a při výpadcích v síti
- odebrána možnost automatického zaměřování při střelbě z granátometu Bulldog nebo přídavných granátometů
- opraveno padání při dlouhém hraní ve hře pro jednoho hráče
- přidána funkce vyhrazeného serveru, která zajišťuje, že statistiky hráčů jsou po nastavenou dobu uchovávány i po jejich odpojení (konzolový příkaz sv_client_reconnect_time)
- nabídka nyní správně zobrazuje maximální limit odezvy
- odstraněno automatické přepínání na nejlepší zbraň v inventáři v síťové hře
- opravena chyba puškových granátů
- opravena chyba s přenosem profilu
- zvýšena kvalita dynamických stínů
- opraveny četné problémy v síťové hře
- zdokonalen systém boje s podvodníky
- změna rychlosti postavy, výšky skoku a ovládání ve vzduchu
- změněny vlastnosti některých typů zbraní
- opraveno padání se zprávou "No available phrase to say, dialog [zat_b30_owl_stalker_trader_start_dialog]"
- opraveno padání se zprávou "No available phrase to say, dialog [about_quests_dialog_stalkers]"
- opraveno zatuhnutí při pokusu o dialog po opuštění laboratoře X8
- vylepšena podpora pro integrované grafické karty Intel GMA G43/45 a vyšší
 
* Bohužel ani teď patch neopravuje rozšířenou chybu se zaseknutím hry během dialogu s Kovalskim (po přijmutí mise Jedna rána). No a když se k opravě nemělo GSCčko, tak se do práce dal mnn a požadovaný soubor (už přímo pro patch 1.6.02) znovu upravil. Soubor stačí stáhnout, rozbalit a nakopírovat do gamedata/configs/scripts/pripyat. Pokud gamedata adresář nemáte, stačí ho ručně vytvořit.
 
08.02.2010 |
 
Máme tu nový mesiac a s ním nový kalendár. Zóna je kompletne prikrytá bielou perinou a panuje v nej také mrazivé počasie, že nehodno ani pseudopsa von vyhnať. Stalkeri po večeroch lížu zmrznutú vodku, flaksy sa lámu v zákrutách a aj ináč otužilí Upíri (prípadne Pijavice) jazdia na sýtiči. Ano, ano, to je únor, respektíve február...
 
 
 
02.02.2010 |
 
Prvé dni nového roku spojené s blowoutmi a dekontamináciami máme konečne za sebou a ako vždy na začiatok nového mesiaca tu máme aj pre vás kalendár od GSC.
 
 

 
05.01.2010 |
 
GSC Game World a celá redakcia stalker.scorpions.cz želá všetkým fanúšikom, hráčom, našim čitateľom a všetkým členom fóra do Nového roku 2010 veľa úspechov, zdravie, šťastie a všetko ostatné čo je k spokojnému a pokojnému životu potrebné.
 
 
 
Obrázky na plochu si stiahnete v rôznych rozlíšeniach po kliknutí na obrázok.
 
02.01.2010 |
 
Doznívají ohňostroje, petardy a rachejtle, stalkeři pod Sosnodubem se ještě pořád předhánějí v tom, kdo má vlastně nejtvrdší játra a televizní stanice si můžou odkřížkovat další nízkorozpočtovou estrádu pro pobavení publika. Pokud Vám ještě pořád zbylo pár funkčních prstů a kůže taky neutrpěla pohmožděniny od té zaručeně spolehlivé čínské pyrotechniky, co ji tak zběsile prodává pan Wong na rohu ulice, můžete směle stahovat nejnovější updatovanou verzi scorpions překladu do Call of Pripyat. Odkazy jsou jako obvykle dvojího druhu, ať už klasická gamedata složka a nebo instalátor - to vše jako vždy u nás na fóru. Ať se překlad líbí...
01.01.2010 |
 
 

A ještě malý dovětek na závěr - pokud chcete udělat radost sobě nebo svým blízkým, kteří se o Zónu taky zajímají, můžete využít další akce na Steamu. Stejně jako minule jde o slevu Stínu Černobylu na necelé dvě euro. Akce je časově omezená, takže pokud jste prvního Stalkera ještě nehráli, neváhejte a napravte to. Další informace společně se zbývající dobou najdete zde. Kromě Stalkera je k mání ještě Operation Flashpoint: Dragon Rising, Grand Theft Auto IV, Mirror´s Edge a Defense Grid: The Awakening. Kromě těchto her je k dispozici i řada jiných, mezi kterými figuruje za pět euro i Clear Sky.

23.12.2009 |
 
Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5]  >6< [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] 

Zcela kompletní překlad hry STALKER: Call of Pripyat, vytvořený speciálně scorpions komunitou. Přeloženy jsou nejen texty v běžných dialozích, ale i všechny animace. To vše bez zbytečné spisovnosti.
Budete-li mít jakékoliv otázky, stačí navštívit naše fórum, kde najdete i odkazy ke stažení.
(0) 2018-05-29 18:01:00-S.T.A.L.K.E.R. 2 a hledání vydavatele na E3