• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
Posledné novinky ostatných Sco Stalker modulov:
FAQ - najčastejšie otázky neskúsených stalkerov a odpovede na ne
Registrovaných užívate¾ov: 3201
Zaslaných príspevkov: 100720
forum
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Datastor Modpack Main Spanish STALKER Community STALKER Community in France RPG Vault
Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS NightStalkers: Return to Chernogorsk Zone - OFP Mod ChernobylZne.cz
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

Archiv

Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5]  >6< [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] 
[21] [22] 


Od vydání předchozího patche uplynula už nějaká doba a světe div se, plánuje se další - tentokrát s pořadovým číslem devět, který by měl napravit převážně grafické potíže a částečně vylepšit celý grafický engine. Snad poprvé se ale GSC odhodlalo k naslouchání nářků "obyčejných" hráčů a proto je možné se na tvorbě patche podílet. Jak? 
 
Předně je nutné odeslat přesné znění chyby, čímž se myslí výpis z logu (pokud nevíte, kde ho hledat, podívejte se k nám na fórum do Nejčastěji kladených dotazů) nebo případně zašlete podrobný popis chyby - tudíž žádné "Spadlo mi to! WTF?". Pokud se dáte do sepisování problému vlastními slovy (kupříkladu bude-li log prázdný), mějte na paměti pár zásad: stručnost, srozumitelnost a přesnost popisu. Není potřeba psát, že jste během hry jedli čokoládu nebo se statečně bránili před radiací některou z mnoha dostupných lihovin :-).
 
Pokud to bude možné, můžete k popisu připojit přílohu, sestávající z dxdiag zprávy. Tu získáte snadno, stačí jen držet se následujícího postupu: Klikněte na menu Start, poté na "Spustit", zadejte dxdiag, klikněte na "OK" a na samotný závěr klepněte na tlačítko "Uložit všechny informace". Teď už si jen vyberte, kam se soubor má uložit a pak ho hlavně nezapomeňte připojit k mailu.
 
K hráčskému reportu slouží mail support@gsc-game.com (s ochranou proti spamu, nutností jest mít povolený JavaScript ve svém prohlížeči). Psát je pochopitelně nutno jen v angličtině.
 
 
01.03.2009 |
 
 
28.02.2009 |
 
Už sme tu dávno nemali poriadnu novinku. Ale video zo stream.cz, na ktoré ma upozornil Naruto, je vskutku bomba! Ak si lámete hlavu, aké oblečenie zvoliť na LARP so stalkerskou, postapo, či nebodaj tématikou na motívy kultovej knihy bratov Strugackých - Piknik u cesty, tvorcovia programu Fashion Mania majú pre vás niekoľko tipov.
 
Oficiální text ze Streamu jest zde:
Kolekce je inspirována knihou bratří Strugackých. Ta popisuje následky „návštěvy“, která z části území vytvořila „zónu“. Do té se vydávají Stalkeři, kteří z ní odnášejí zvláštní předměty, které zde po návštěvě zůstaly. Jedním z předvádějících je i herec Pavel Liška. Poznáte ho? 
 

 

 
Datastorův dovětek: A to jsem si myslel, že mě překvapí už jenom máloco. Ale jak vidno, vždycky se přece jenom něco najde. "Inspirováno knihou bratří Strugackých"... Cože? Kde? Jak? Proč? Odkdy jsou slipy se stříbřenkou, afro metr do výšky, plandající gatě a sluneční brýle ve tvaru cihly projevem Stalkera?. Inu takhle to dopadá, když se do všeho potřebuje nasáčkovat tlupa lidí, co o tématu ví velké flaksí tentononc. I když pokud měl pan návrhář nějakou tajnu smlouvu s nadrženými bandity ze smetiště, dalo by se to pochopit.
11.02.2009 |
 
Zdravstvujte druzjá! Nedeje sa nič, Valentin na nás tentokrát nezabudol, ibaže neposlal linky:-) Neskôr, ale predsa, pridávam nový kalendár z dielne GSC na mesiac únor/február.
 
06.02.2009 |
 
Netrvalo dlouho od vydání mezinárodní verze patche a už tady máme lokalizovanou verzi. Bohužel, jak se potvrdilo, se veškeré soustředění skutečně vlilo jen do hry pro více hráčů a stalkeři zvyklí na singleplayer si musí chtě nechtě nechat zajít chuť - i když oprav by si hra zasloužila ještě hodně. Změněno tedy má být následující:

· Přidána možnost tvorby screenshotů hráčů adminy serveru (což má zabránit cheaterům). Lze provést konzolovými příkazy (make_screenshot, screenshot_all)
· Opravena chyba s banováním hráčů
· Opraveno ukládání hodnosti hráče a jeho peněz po restartování kola (pokud se hráč odpojí a za nějakou dobu opět vstoupí do hry)
· Zvýšená stabilita hry

Stahovat můžete ze stránek CDProjektu.
12.01.2009 |
 
Z nových zpráv, co prosákly na webu stalkerhispano.com, se můžeme dozvědět opět něco bližšího k plánovanému patchi 1.5.08 pro Jasnou oblohu. I když by hra pro jednoho hráče ještě pořád zasloužila nějakou tu více či méně zásadnější úpravu, změny postihnou zřejmě pouze multiplayer (opakuje se tudíž to samé, co u Stínu Černobylu). Odhadovaný termín z minula nyní již GSC jistojistě nestihne, ale z šepotajícího davu naši slídilové zjistili zmínku o desátém lednu 2009.

02.01.2009 |
 
Opäť sa mi žiada, vážené stalkerstvo, zaželať vám do Nového roku s deviatkou na konci všetko dobré, bezbolestný prechod na euro, zdravia, šťastia a neprežeňte to s dekontamináciou spojenou s koncom starého roka, aby ste do toho nového vstúpili s jasnou oblohou... ehm, hlavou. Plus - pridávame nový kalendár od Valentina:
 

30.12.2008 |
 
Príjemné prežitie Vianočných sviatkov a všetko dobré do Nového roku vám praje redakcia stalker.scorpions.cz a tiež GSC Game World, od ktorých máme wallpaper na stiahnutie.
 
 
23.12.2008 |
 
 
 
Jak již informoval portál Oblivion-Lost.de v jednom ze svých novějších článků, GSC se údajně chopilo svých zástěr, vařeček, vyndali z kredence hrnce, pokličky a talíře, zapli po dlouhé době sporáky a to všechno proto, aby mohli stalkerům uvařit nový patch s pořadovým číslem 1.5.08. Prozatím není známo nic - ani datum vydání, natožtak seznam změn (kolují ale zvěsti, že by se patch měl objevit někdy kolem Vánoc). Můžeme jen doufat, že výsledný pokrm bude mnohem chutnější, než naředěná svíčková 1.5.07, kterou jsme obdrželi před nějakou dobou a která některým stalkerům hnula s trávicím traktem.
15.12.2008 |
 
Valentin Jeltyšev na nás stalkerov myslí aj pred Vianocami. Ktovie čo sa stalo. Nech sa páči - kalendár na december/prosinec.
 
 
01.12.2008 |
 
Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5]  >6< [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] 
[21] [22]