• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
Posledné novinky ostatných Sco Stalker modulov:
FAQ - najčastejšie otázky neskúsených stalkerov a odpovede na ne
Official S.T.A.L.K.E.R.

Promote Your Page Too
Registrovanch uvateov: 3192
Zaslanch prspevkov: 100648
forum
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Datastor Modpack Main Spanish STALKER Community STALKER Community in France RPG Vault
Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS NightStalkers: Return to Chernogorsk Zone - OFP Mod ChernobylZne.cz
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

Archiv

Strana archivu:
[1] [2]  >3< [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] 


Jste už unavení pohledem na svůj monitor a chtěli byste změnu? Není problém - a nezáleží ani na tom, zda patříte ke stalkerům mladším, kteří se dnešním dnem vrátili do radiací promořených škol a nebo těm odrostlejším, co si z prvního září žádnou velkou hlavu nedělají. 
 
 
 
 
 
01.09.2011 |
 
Do Zóny přišel srpen a s ním překvapivě rychle i nový kalendář. A ať už na stole máte starou CRT bednu nebo nejnovější LCD panel, vyberete si tak jako tak. Pro zájemce je pak k mání i anglická verze (klasická - širokoúhlá).
 
 
 
 
 
01.08.2011 |
 
Po nějakých nových informacích o druhém S.T.A.L.K.E.R.ovi není ani vidu (i když jsme se snažili sídlo GSC infiltrovat přes vodovodní trubky)  a tak nezbývá nic jiného, než upozornit alespoň na další kalendář na plochu.
08.07.2011 |
 
Chybí vám náhodou některý ze STALKERů a chtěli byste si svoji sbírku doplnit? V tom případě směle využijte letních slev na Steamu. Co díl, to dvě a půl eura. Nabídka trvá jen jeden den a odpočet můžete sledovat přímo v záložce konkrétního dílu vedle tlačítka k zakoupení. Právě teď do konce akce chybí nějakých 23 hodin a 27 minut.

05.07.2011 |
 
Začátek června je tady a oproti dřívějšímu opožděnému kalendáři si v GSC tentokrát dali s načasováním záležet - jak už se stalo pravidlem, k mání je klasická a následně i širokoúhlá verze.
 
 
 

01.06.2011 |
 
Už už to vypadalo, že se na nás v GSC všichni vykašlali a květen, měsíc neutuchajících alergií, bude bez toliko typického kalendáře. Naštěstí se tak nestalo a v redakčním mailu se přeci jenom nový kousek objevil - i když tak trochu s křížkem po funuse. Stejně bychom ale všichni byli radši za nějakou novinku ohledně chystaného druhého (i když v pořadí již čtvrtého) dílu.
 
12.05.2011 |
 


Dnešním dnem si připomínáme pětadvacáté výročí od výbuchu jaderné elektrárny Černobyl a nezapomněli ani v GSC.
 
Ještě připomínáme, že pro zájemce je k mání samostatná černobylská sekce, a to pod následujícím odkazem. V dohledné době pak přibydou další informace.
 
Beestar dodává: Dnes v 22:30 na TV JOJ speciál o Černobyle - 25 rokov potom a ako bonus článok o tom, ako sa nehoda zatajovala.

26.04.2011 |
 
Pomalu se zdá, že GSC se spíš než na další hru zaměřuje na nejrůznější balast kolem značky - po vlně návrhů na co možná nejnepraktičtější oblečení teď přiletěla další zpráva, v níž se můžeme dozvědět něco málo o vydání prvního čísla stalkeřího magazíno-časopisu. Celou novinku tu uvádíme spíš jenom pro přehled.
 
Obsahem prvního vydání má podle prvních zvěstí být:
- příběh Střelce, hrdiny prvního dílu hry
- komiks mapující jedno ze stalkerských dobrodružství
- Rady, tipy a zásady k přežití
- Nový příběh z pera R. Kulikova a E. Tumanovského - "Lék na chamtivost"
- (údajně prý) vzrušující desková hra "Válka frakcí"
 
A jako bonus bude v časopise ještě plakát. Majitelé prvního čísla navíc mají šanci zapojit se do soutěže o Apple iPad. Ta samozřejmě platí jen pro místní čtenáře, zahraniční mají smůlu.
 
První číslo má být k dostání v Kyjevě, Dněpropetrovsku, Doněcku a dalších okolních oblastech. Druhou "potěšitelnou" zprávou pak je ohlášená cena, šplhající téměř k šestnácti dolarům (přesněji jde o částku 15,95 USD, což je něco kolem 265 Kč). Zahraniční zájemci mají rovněž možnost si vydání opatřit, a to přes oficiální e-shop (v době psaní novinky ale knižní sekce zela prázdnotou).
 
Edit: Tak magazín se už na e-shopu objevil, a to dokonce s nižší cenou (1.99 USD, případně 1.47€ - samozřejmě bez započítaných nákladů na dopravu). Můžeme tedy odhadovat, že platí cena uvedená přímo na stránkách obchodu. Minimálně první číslo však bude i nadále k mání jen v ruštině.
 
 
21.04.2011 |
 
Máme tady první duben a s ním přichází i nový kalendář. Tentokrát došlo k použití vyškrtnuté lokace Dead City, přítomné v prvních buildech. Jako vždy je k mání jak klasická, tak širokoúhlá verze.
 
01.04.2011 |
 
Ani sme sa nenazdali a máme tu už marec. To znamená, že by sa patrilo, aby táto zima konečne skončila. Pohľad z okna ma však veľmi rýchlo vyviedol z omylu. Sneží. A poriadne zasnežený je aj najnovší kalendár z dielne GSC.
 
Naozaj by nás všetkých (okrem Datastora) iste potešilo, keby sa aspoň trochu začalo zjarnievať a takisto, aby nám tvorcovia Stalkera predviedli, že to s novým druhým dielom myslia vážne a pracujú na ňom...
 

 

 
 
03.03.2011 |
 
Strana archivu:
[1] [2]  >3< [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] 

Zcela kompletní překlad hry STALKER: Call of Pripyat, vytvořený speciálně scorpions komunitou. Přeloženy jsou nejen texty v běžných dialozích, ale i všechny animace. To vše bez zbytečné spisovnosti.
Budete-li mít jakékoliv otázky, stačí navštívit naše fórum, kde najdete i odkazy ke stažení.
(0) 2018-05-29 18:01:00-S.T.A.L.K.E.R. 2 a hledání vydavatele na E3