• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
Posledné novinky ostatných Sco Stalker modulov:
FAQ - najčastejšie otázky neskúsených stalkerov a odpovede na ne
Registrovaných užívate¾ov: 3201
Zaslaných príspevkov: 100720
forum
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Datastor Modpack Main Spanish STALKER Community STALKER Community in France RPG Vault
Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS NightStalkers: Return to Chernogorsk Zone - OFP Mod ChernobylZne.cz
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

Archiv

Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]  >11< [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] 
[21] [22] 


To, že s upíry nejsou žerty už víme z dřívějška, a ani snorkové nepatří mezi mírumilovné mutanty. Právě tyhle dvě potvory uvidíme v novém videu, kde se nám představí i brokovnice Winchester, AKSU a pistole Browning - i když s poněkud plechovými zvuky. U pistolí je však zarážející to, že je odstraněn pohled přes mířidla. Zbraň se při míření jen trochu přiblíží směrem k hráči a zaměřovač zůstane (podobně, jako ve Far Cry). Jsem zvědav, jak se teď zkušeným stalkerům bude hrát s vypnutým zaměřovacím křížem (pokud to tedy ještě vůbec bude možné). Samozřejmostí jsou však i záběry z bažin, kde ke slovu jako vždy přijde pistole Makarov a dvouhlavňová brokovnice BM-16 a následně si ve videu necháme upravit zbraň a půjdeme bojovat s bandity. Během akce pak bude hrát poněkud kontroverzní "akční hudba".
 
08.08.2008 |
 
Na webu IGN se stejně jako před nedávnem zjevila další hrstka obrázků z Jasné oblohy, kde je k vidění i jedna další změna - ikony frakcí v PDA už by měly odpovídat původním obrázkům. Dále je k vidění podivná (zřejmě) anomálie u železničního přejezdu v Kordonu, druhý pohled na Sidoroviče a jeho malou prodejnu nebo kupříkladu AKSU v akci.

Zdroj: IGN
07.08.2008 |
 
Objevilo se několik informací ohledně sběratelských edic. Ta krásná polská, o které jsme Vás již informovali, se dočká kvůli obřímu zájmu ještě dalších dvou set kusů, kde navíc bude plechový zapalovač s logem hry.
 
 
 
Ani rusové nezůstali pozadu. V jejich balení krom disku s hrou, manuálu a mapy Zóny je i svítící artefakt s logem hry, sborník povídek, psí známka, šátek s logem hry, zapalovač, nášivky s logy frakcí a disk s bonusovým obsahem.
 
 
 
A cena? V přepočtu na koruny se pohybuje opět kolem 900. Ano, přesně za ty peníze, za které se Jasná obloha bude prodávat v Česku a na Slovensku (v obyčejném, nijak vyjímečném balení). V krabici najdeme jenom čtyři samolepky s logy frakcí. Sice je to lepší než drátem do oka, ale i tak to člověka ze židle nezvedne.

Martin Schovanec z X-Zone však už před nějakou dobou oznámil, že ve firmě pracují ještě na jednom dárku - tedy pokud jim vše dobře vyjde (a já doufám, že vyjde a že skutečně něčím milým překvapí). Snad alespoň X-Zone ostatním ukáže, že i my stalkeři si zasloužíme něco víc, než "jen" hru v krabičce a s manuálem.

06.08.2008 |
 
Už včera vydal český CD Projekt tlačovú správu v ktorej informuje o obsahu balenia českej verzie nami očakávaného titulu STALKER: Clear Sky. A aké bude?
 
 
 
Oficiálna tlačová správa CD Projektu:
Česká lokalizace hry S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, samostatně hratelného datadisku k survival FPS S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, je již v plném proudu. Dabing hry je již dokončen a nyní čeká na implementaci v Koch Media. 

V opet vydarené krabici s ceskou verzí hry najdou hráci krome hry samotné také mapu Zóny a samolepky se znakem jedntolivých frakcí stalkeru. Vizualizaci balení naleznete v príloze. Pokud se nám podarí pro ceskou verzi hry získat ješte další bonusový materiál, budeme vás o tom informovat v další tiskové zpráve.
06.08.2008 |
 
Na webu GameTV se objevily známé rozhovory s PR manažerem GSC, s Olegem Javorskym - avšak s českými titulky. Sice se sem tam vyskytne v překladu chyba, ale pro neanglicky mluvící hráče rozhodně budou přínosným materiálem. Na videa nás upozornil mailem Ondřej Broukal, šéfredaktor GameTV, kterému tímto děkujeme.

 
 
 
 
05.08.2008 |
 
Dnešní stalkerský kalendář na měsíc srpen Vám nepřinese Beestar, ale já - neb Beemu se prostě nechtělo (oficiální oznámení znělo následovně: "Posielam na mejl kalendare - a... vies co s tym mas robit." :-) ). Nuže tady je:
 
 
 
Kalendář nám opět přišel od Valentina Jeltyševa.
04.08.2008 |
 
Následující čtveřice obrázků se objevila už před nějakou dobou, ale dostala se na ně řada teprve teď. První dva screenshoty zachycují lítý boj s bažinnými flaksami, na dalších dvou obrázcích už panuje pohoda a klid na území frakce Jasná obloha.
Zdroj: www.gamershell.com
03.08.2008 |
 
Pri potulovaní sa po sieti som natravil na ojedinelý a excelentný projekt, ktorého autorom je španielsky kolega Hectrol,  okrem iného známy aj ako správca webu StalkerSpain a veľký fanúšik všetkého stalkerského.
 
V Španielsku majú taký istý problém s nedostatkom záujmu o vytvorenie zberateľskej edície ako aj u nás a tak sa rozhodol vytvoriť originálnu fotoknihu bez nároku na honorár - ako poctu celej hre a vývojárom z GSC.
 
Je možné v nej listovať spredu dozadu, otáčať jednotlivé stránky, dá sa stiahnuť vo formáte PDF a takisto si ju môžete nechať vytlačiť.
Hectrol, klobúk dole!
 
Vy si ju môžete vychutnať po kliknutí na obrázok.
02.08.2008 |
 
Tak ako každý mesiac, z CD Projektu sme obdržali newsletter, ktorý obsahuje aj pár infošiek o tom, ako pokračujú práce na našom milom STALKERovi:

Ak chcete skúsiť šťastie a vyhrať platinovú edíciu prvého STALKERa - Tieň Černobyľu, môžete sa zapojiť do súťaže:

V uplynulých dňoch boli spustené oficiálne stránky vydavateľa STALKERa - DeepSillver s veľmi príťažlivým dizajnom a zaujímavými informáciami o hre, zberateľských verziách, obrázkami alebo wallpapermi.
02.08.2008 |
 
První srpen je tady a s jeho příchodem se zase o kousek zkrátilo nekonečné čekání na Jasnou oblohu. A jak nejlépe stalkery navnadit? No jistě, uveřejněním dalších screenshotů. Dnes to budou čtyři a uvidíme na nich interiér jednoho z domků na základně frakce Jasná obloha (první obrázek) nebo ulice města Limansk (čtvrtý obrázek), a pochopitelně i známé lokace z původního dílu - Temné údolí (2) a Armádní skladiště (3).

01.08.2008 |
 
Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]  >11< [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] 
[21] [22]