• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
Posledné novinky ostatných Sco Stalker modulov:
FAQ - najčastejšie otázky neskúsených stalkerov a odpovede na ne
Official S.T.A.L.K.E.R.

Promote Your Page Too
Registrovanch uvateov: 3192
Zaslanch prspevkov: 100648
forum
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Datastor Modpack Main Spanish STALKER Community STALKER Community in France RPG Vault
Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS NightStalkers: Return to Chernogorsk Zone - OFP Mod ChernobylZne.cz
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

Archiv

Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]  >11< [12] [13] 


Hlas Pripjatě každým dnem nabírá na intenzitě a konečně je v éteru čtveřice nových screenshotů, zachycujících jak depresivní Pripjaťskou atmosféru, tak i do kouta zahnaného Trpaslíka - jedno z dvou nových monster, známé převážně z modifikací. Po kliknutí na náhledy se obrázky zobrazí v plné velikosti. 
 
 


Kromě obrázků se nám i nebezpečně rozrostla sekce s mutanty, včetně nových a detailních popisků. Bylo by proto vhodné se na všechna monstra náležitě připravit a během možného souboje nad nimi získat alespoň částečnou převahu.

17.07.2009 |
 
Informační bariéra byla prolomena. PR oddělení ve zmatku zahazuje otlučené kalašnikovy a likviduje zásoby vodky, které ještě zbyly ve skladu. V okolí zuří panika. Zkáza ale nepřišla - místo ní bylo objeveno patero nových videí, z nichž první dvě jsou preview z Igromanie... a úvod Vás rozhodně nenechá chladnými. Zatím hodně věcí nasvědčuje tomu, že se GSC snad (konečně) pochlapilo a vzalo si ze svých dřívějších nezdarů ponaučení. I když Olegovy komentáře o větší rozloze map jsou zatím stále poněkud vratké, zbytek si vede docela dobře. Ale dost už tlachání - času je málo a videí požehnaně.
 
 


04.07.2009 |
 
Sergej Grigorovič, generální manažer GSC Game World, se nechal vyslyšet a zodpověděl na všetečné otázky, sesbírané od obyčejných hráčů. Z většiny jeho odpovědí se sice člověk dozví maximálně to, že by byl skvělým politikem, ale semo tamo nějaká věc vyplyne na povrch. Dozvíme se ale kupříkladu pár informací o tom, jak a kde bude probíhat betatest, zda se odehrají nějaké závažnější změny ve hře pro vícero hráčů a tak podobně.

Překlad toho nejzajímavějšího bez nudné omáčky okolo si můžete prohlédnout v novém článku. Stačí jen jedno kliknutí...

Zdroj: stalker-portal.ru
30.06.2009 |
 
 
Máte rádi Olega a jeho komentování nových videí? Že ne? tak to na Vás čeká něco málo přes dvacet minut teroru, sténání, křečí a nevolnosti. Ale krom toho nám zase náš vrchní slibotechnik o kousek víc odhalí novinky a vůbec další věci z Volání Pripjatě, a to za nějakou tu útrapu stojí. Zatím všechno podle videí vypadá víc než nadějně, tak snad si to GSC zase nepokazí. Třeba tím, že nepřátelé místo střelby budou stejně jako v Clear Sky hráče vytrvale obšťastňovat stovkou granátů, jak je vidno na začátku druhého videa. Každopádně můj osobní zájem si Call Of Pripyat zatím zase získala (a nejenom atmosférickou noční misí někde v polovině druhé části).
 

27.06.2009 |
 
Na TyTrubce se objevilo další video, tentokrát z GameStaru a v pěkné kvalitě. Tvrdou němčinou komentuje Petra Schmitz, která nás provede lovem artefaktu. Víc snad ani už netřeba dodávat, takže se pohodlně usaďte, otevřete masovou konzervu a sledujte, s čím na nás GSC chce vyrukovat.
 
 
27.06.2009 |
 
Pomalu se blíží další měsíc a Valentin Jeltyšev se rozhodl poslat nám (dokonce s předstihem) nový kalendář, na kterém se vyjímá vrak lodi Skadovsk. A jak je již zvykem, k mání je jak klasická verze, tak i širokoúhlá. Oba kalendáře jsou plně počeštěny. 
26.06.2009 |
 
Na stránkách T-shock.eu právě probíhá soutěž o nejlepší herní design trička. Autor nejlepšího návrhu dostane zbrusu novou konzolu Sony Playstation 3. V soutěži lze vyhrát i spoustu dalších skvělých cen, jako např. 8x tričko s libovolným designem pro sebe a své kámoše, nebo překvapení od T-shock.eu v hodnotě 1500 a 1000 Kč. Zúčastnit se může každý, kdo si troufne vytvořit v našem speciálním Flash editoru super design trička své oblíbené počítačové hry.Skvělá konzole Sony Playstation 3 možná čeká právě na vás, tak dlouho neváhejte a navrhujte zde.


Soutěž probíhá od 23. 6. do 14. 7. 2009 v těchto etapách:

1.Přihlašování návrhů: 23. 6. - 14. 7. 2009 (po celou dobu soutěže)

2.Veřejné hlasování: 1. 7. - 14. 7. 2009

3.Oficiální vyhlášení výsledků: 16. 7. 2009
 

Ceny v soutěži

1. místo:
Herní konzole Sony Playstation 3
8x unisex tričko s libovolným návrhem potisku
Vítězné autorovo tričko ze soutěže

2. místo:
Překvapení od T-shock v hodnotě 1 500 Kč
Vítězné autorovo tričko ze soutěže

3. místo:
Překvapení od T-shock v hodnotě 1 000 Kč
Vítězné autorovo tričko ze soutěže


O projektu T-shock

Pamatujete trička s motivy od Disneyho nejen pro malé děti, nebo tepláky se čtyřmi pruhy od oblíbeného vietnamského prodejce vašich rodičů? Pokud ano, tak vězte, že těmto dobám definitivně zvoní umíráček, jelikož nyní nastává ten správný čas pro vytvoření vlastního motivu. Motivu, který vyjádří vaše názory a nikoliv názory známé nadnárodní fabriky či anonymní plagiátorské manufaktury. Nebuďte tedy jeden z davu a noste na tričku, mikině, dresu či spodním prádle to, co vás vymaní z uniformity a dá vám možnost vyjádřit vlastní názor.
Potisknout široký výběr svršků i spodků je jednoduché. Horší je najít někoho, kdo to je schopen za přijatelnou cenu realizovat. Můžeme zapomenout na stokusové objednávky. Služba T-shock.eu nabízí vytvoření vlastního designového oblečení klidně v jediném, originálním kusu.
Vše začíná na webových stránkách www.t-shock.eu, kde stačí projít jednoduchou registrací a pak již jen tvořit. Aplikace zvaná „Tvořič“ je postavena na Adobe Flashi, pro její používání je tedy potřeba mít jej nainstalovaný.
Dál již přichází to nejlepší. Tvořič nad zvoleným trikem (či čímkoli jiným z nabídky) znázorní potisknutelnou oblast, v jejímž rámci již uživateli neklade žádné limity. Obrázky lze vkládat vlastní, stejně jako vybírat z galerie předpřipravených. Pro text lze využít běžnou nabídku písem i řezů. Prostředí Tvořiče je jednoduché a intuitivní, pro jeho ovládání postačuje myš. Vše je perfektně funkční, nic neškytá, nad ničím není potřeba se pozastavovat. Jediným omezením tak zůstává pouze vlastní fantazie a kreativita.Horkou novinkou je také možnost si vytvořit zcela zdarma vlastní e-shop a nabízet v něm trička nebo jiné produkty s vlastním designem. Stačí mít vlastní webové stránky nebo blog. Vydělávání peněz na internetu pro schopné grafiky a designery nebylo nikdy tak snadné.

24.06.2009 |
 
GSC ve spolupráci s magazínem K9, což je hlavní tahoun v oblasti komiksových časopisů v SNS (Společenství nezávislých států, zahrnující země bývalých sovětských republik) pořádá kreativní soutěž - a už asi správně tušíte, řeč bude o komiksech. Máte-li nějaký nápad, jak komiksově ztvárnit cokoliv stalkerského, naskýtá se Vám ideální šance. Nezáleží na zkušenostech a ani na tom, odkud kdo pochází. Důležité je jen splnit následující požadavky:

 

1/ Práce má sestávat z dvou, maximálně však pěti pásů (stripů).
2/ Jeden pás by měl mít délku 24 cm, doporučuje se rozměr 24x17 cm.
3/ Rozlišení: 300 dpi nebo 2008x2835 pixelů, přičemž delší strana obrázku nemá přesáhnout 3540 pixelů.
4/ Formát souboru: JPG.
5/ Komprese JPG: 8 (tzn. 80%).
6/ Barevné schéma: RGB (červená-zelená-modrá).
7/ Název souboru: Pouze v angličtině a bez mezer - k oddělení možno využít třeba podtržítka (například: název_souboru_číslo.jpg).
8/ Pořadí stripů je řazeno podle čísla v názvu souboru, takže se ujistěte, že čísla odpovídají.

Pokud tedy zašlete třeba čtyři stripy komiksu, pojmenovaného dejme tomu "Černobylská Zóna", odešlete celkem čtyři soubory s názvy: chernobyl_zone_01.jpg, chernobyl_zone_02.jpg, chernobyl_zone_03.jpg, chernobyl_zone_04.jpg.

Velikost jednotlivých souborů by neměla být větší než 3 MB.

Díla můžete zasílat jak mailem na adresu comics@gsc-game.kiev.ua, tak i ve staré dobré obálce na adresu Ukraine, Kiev, 03067, Br. Lepse 4, GSC Game World. Obálku ještě nezapomeňte označit heslem For the Comics Contest.

A co čeká na vítěze? To se ještě na GSC webu nepíše, ale mají to prý být ceny hodnotné. Možná se vítěz dočká i vlastní ochočené flaksy a nebo dokonce i mluvící plastové figurky Olega Javorskyho.

Uzávěrka soutěže je 31.8. 2009

22.06.2009 |
 
Dnes se slídilovi Šlauchovi povedlo z bahnitých vod Jantaru vylovit kufřík s třemi novými screenshoty, které už oběhly několik webů. Na prvním vidíme vrak lodi Skadovsk (pojmenována podle přístavního města na Ukrajině), kde si podle videí z minulé novinky zřejmě samotářští stalkeři zřídili svoji základnu i s barem. Na druhém obrázku se na nás usmívá zombík v armádní vestě (a s brokovnicí Winchester) a třetí obrázek nám nabídne klidný pohled na kus čerpací stanice kdesi v hlubinách nehostinné Zóny.
 

 
16.06.2009 |
 
Na pár místech v Praze hřmí a prší a na internetu vyrostly v ozářeném lesíku další dvě videa, která nám komentuje vrchní slibotechnik Oleg Javorsky. Nebezpeční a krev sající upíři? Smrtelné pády z mostu na tvrdou zem? Nesnadné lovení artefaktů? Jak to vypadá v lodním baru? Jak probíhá spaní? Odpovědi na všechny tyto otázky a na mnoho dalších se dozvíte právě teď a tady.
11.06.2009 |
 
Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]  >11< [12] [13] 

Zcela kompletní překlad hry STALKER: Call of Pripyat, vytvořený speciálně scorpions komunitou. Přeloženy jsou nejen texty v běžných dialozích, ale i všechny animace. To vše bez zbytečné spisovnosti.
Budete-li mít jakékoliv otázky, stačí navštívit naše fórum, kde najdete i odkazy ke stažení.
(0) 2018-05-29 18:01:00-S.T.A.L.K.E.R. 2 a hledání vydavatele na E3