• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
Posledné novinky ostatných Sco Stalker modulov:
FAQ - najčastejšie otázky neskúsených stalkerov a odpovede na ne
Official S.T.A.L.K.E.R.

Promote Your Page Too
Registrovanch uvateov: 3192
Zaslanch prspevkov: 100648
forum
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Datastor Modpack Main Spanish STALKER Community STALKER Community in France RPG Vault
Prvá slovenská fanstránka o hernej sérii WORMS NightStalkers: Return to Chernogorsk Zone - OFP Mod ChernobylZne.cz
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

Archiv

Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]  >10< [11] [12] [13] 


Na nepříliš často aktualizovaném oficiálním webu se po delší době objevilo další kvarteto nových screenshotů - v hlavní roli poručík Děgtarjev s Vintorezkou, vedlejší roli zmákla skupinka hladových snorků před ruinou bývalé střední školy №1 (4). Dál se podíváme do blízkosti nákupního střediska Berezka (2) a servisního centra Yubileiny (3), stojících na Leninově ulici a samozřejmě nesmí chybět ani školka s hřištěm (1).
12.08.2009 |
 
V GSC pili a požívali omamné látky v množství víc než velkém - jistě jste si už ve starších novinkách všimli několika záběrů s inventářem, kde ležela jakási podivná nová zbraň. Konečně víme, co to je zač... jedná se o brokovnici Protecta (známou i pod názvem Striker), zde však vystupující pod neuvěřitelně originálním jménem Eliminator.
 
 
 
Jedná se o velkou a těžkou hračku, vyrobenou v Jižní Africe a obdařenou bubnovým zásobníkem na dvanáct patron. Vzhledem k faktu, že zásobník je ve zbrani přimontován natrvalo, se těžko můžete spoléhat na rychlé přebíjení. Na druhou stranu proti zástupům mutantů by se mohla jevit jako dobrý společník - pokud tedy budeme schopní naskrblit devět tisíc rublů, za které si ji pak budeme moci koupit od překupníků (a pokud taky budeme mít štěstí, že ji vůbec někdo bude mít v nabídce).  Jako kdyby se do Zóny víc nehodila ruská Sajga...

08.08.2009 |
 
Není snad třeba zmiňovat, že Pripjať nebude tím nejlepším místem, kam jít s přítelkyní na rande a nebo  jet se zájezdem na podezřele levnou dovolenou (nebo se tam dokonce stěhovat). Stalkery z stalker.gameru.net riziko radiace a nadměrný výskyt krvežíznivých mutantů ale neodradily a vrátili se ve zdraví zpátky se dvěma novými záběry přímo z místa neštěstí. Zde jsou...

07.08.2009 |
 
Na stalker-portal.ru se objevila nová lavina fotek z nedávno uskutečněného kyjevského betatestu. Ty Vám teď přinášíme taky, včetně informací o testovacích sestavách - na místě bylo celkem patnáct počítačů, vybavených procesory Intel Core 2 Duo s GeForce 7600 a 1 Gb RAM. Ale teď už přejdeme na ty fotky...
 05.08.2009 |
 
S blížícím se datumem vydání Pripjatě se přiblížil i nový kalendář, opět mírně poupravený plně do češtiny. Tentokrát s ponurou a depresivní atmosférou, která ke Stalkerovi neodmyslitelně patří. K mání jsou jako vždy dvě verze - širokoúhlá a normální.
 
 
 
 
 
31.07.2009 |
 
Aktivní hledači videí u nás na fóru dnem i nocí podplácí hlídky jen proto, aby se dostali k novým materiálům. A ono to funguje. Ve vysoké kvalitě (na YouTube poměry) se nám zase  díky osádce IgroManie představí Zaton, tentokrát trochu temněji a přímo během prvního úkolu - najít ve vraku lodi artefakt pro barmana. Ani to se ale neobejde bez komplikací...29.07.2009 |
 
 
Krom spousty fotek z kyjevského betatestu se na YouTube objevilo i šestiminutové video, mapující první seznámení se s novou Zónou - video nepřináší žádné zvláštní novinky, jen se tak nějak postupně plní Wizardova slova (dojmy z hraní v minulé novince), kdy měl připomínky k atmosféře. Hned první mapa Zaton (tu za chvíli budeme znát jako svoje boty ještě dřív, než si ji vůbec zahrajeme) a v inventáři už má většina stalkerů Enfieldy, LR-300, kalašnikovy (zase s hnusným zeleným předpažbím), Walthery a další hračky, ke kterým by se jinak každý správný stalker musel propracovávat několik dlouhých hodin skrblení a šetření každého rublu... na odreagování je pak ke konci k vidění žoldák zaklíněný přímo pod schodištěm a po chvíli mu sekunduje jeho neméně šikovný kolega, kterému se nějak nechtělo reagovat na blížící se hrozbu. Ostatně můžete se podívat sami.
28.07.2009 |
 
Na webu stalker-game-world.com se objevilo několik dalších fotek z betatestu v Kyjevě, které si nyní můžete prohlédnout pohromadě (hned na první fotce mimochodem máte Olega Javorskyho, na šesté pak Valentina Jeltyševa a na sedmé předává Ruslan Didenko trička). Jako bonus ještě přinášíme překlad prvního z dojmů, co pro ruskou komunitu sepsal Wizard. Pokud nechcete o jeho zážitku cokoliv vědět, na následující odkaz neklikejte. Ti zvědavější mají cestu otevřenou.
Zdroj: stalker-game-world.com
(Alex Tomorrow, přes e-mail)

27.07.2009 |
 
Máme tady hromadu nových obrázků z veřejného betatestu Volání Pripjatě, co se konal včera v Kyjevě (na jednom ze záběrů je k vidění i ikona automatické brokovnice a další zdravotní výbavy, na dalším i logo trička, co si přítomní hráči odnesli domů). Už teď můžu prozradit, že co nevidět tady budeme mít i dva velmi obsáhlé články s dojmy dvou zůčastněných hráčů. Ale teď už teda ty obrázky:
 
26.07.2009 |
 
Necháme si od cesty věci, co se Stalkerem ani tak nesouvisí (na to se stačí podívat na další weby) a radši se zaměříme na něco, co se Stalkera přeci jen nějak týká. Na stalkerhispano se objevil zatím poslední rozhovor s našim starým známým PR mistrem Olegem a jako bonus k tomu ještě máte dva pěkné obrázky. Tak s chutí do toho.

STALKER-Portal.ru: V nedávném rozhovoru se Sergejem Grigorovičem padlo pár spekulací o tom, že by bylo možné mít Zónu ze Stínu Černobylu i na konzolích, hlavně tedy na XBox 360. Kdy by k práci na této verzi mělo dojít?
Oleg: Neřekl bych, že jakákoliv konverze Stalkera by v dohledné době mohla spatřit světlo světa.

STALKER-Portal.ru: Jak už bylo řečeno, Volání Pripjatě je vyvíjeno speciálně pro počítače. Dočkáme se někdy v budoucnu konverze na konzole?
Oleg: Zatím ne, v tuhle chvíli se snažíme zužitkovat všechny naše schopnosti právě do tvorby PC her.STALKER-Portal.ru: Tak dobře, podíváme se na Stalkera přímo pro konzole. Na kterých by mohla tato verze běžet?
Oleg: Máme autorizaci ke tvorbě her jak na XBox 360, tak i na Nintendo Wii a PlayStation 3. V tuto chvíli je ještě předběžné vyvozovat závěry, jestli nějaká verze Stalkera pro konzole bude nebo ne, ale těžko bysme ho dostali třeba na Sony PSP.

STALKER-Portal.ru: Tak přejdeme zas o kousek dál - veřejný betatest, naplánovaný na 25. července v Kyjevě bude probíhat s jakou verzí hry? Máte pro tenhle účel nachystanou nějakou speciální ukázku a nebo všechno poběží přímo z poslední verze, kterou máte rozpracovanou?
Oleg: Samozřejmě budeme prezentovat nejnovější verzi, ale ovšemže zdaleka ne finální. Rozhodně ale všechny příznivce potěší a budou se moci vyjádřit k tomu, když najdou nějakou chybu.STALKER-Portal.ru: Prosáklo pár informací, že skupina s názvem "Macro Rusia" se chystá uvést ambiciózní projekt, co má přetvořit ryze singleplayerový svět Stalkera do MMORPG stylu. Samozřejmě by to nedělali zadarmo.
Oleg: Těžko někdo může prodávat cokoliv, co má se světem Stalkera cokoliv společného, aniž bysme jim k tomu nedali souhlas. Na to byste se ale spíš měli zeptat právníků než mě.

Zdroj: stalkerhispano.com, stalker-portal.ru

22.07.2009 |
 
Strana archivu:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]  >10< [11] [12] [13] 

Zcela kompletní překlad hry STALKER: Call of Pripyat, vytvořený speciálně scorpions komunitou. Přeloženy jsou nejen texty v běžných dialozích, ale i všechny animace. To vše bez zbytečné spisovnosti.
Budete-li mít jakékoliv otázky, stačí navštívit naše fórum, kde najdete i odkazy ke stažení.
(0) 2018-05-29 18:01:00-S.T.A.L.K.E.R. 2 a hledání vydavatele na E3